RAVENSBURGER Puzzleball 3D Frozen 2 skládačka 72 dílků plast

Značka: prodejce neuvedl

RAVENSBURGER Puzzleball 3D Frozen 2 skládačka 72 dílků plast

Popis produktu

Koule bez použití lepidla - to je 3D Puzzle Ball® od RAVENSBURGER s motivem Ledového Království 2 (Frozen). Každý z propracovaných 72 plastových dílků se podílí na vytvoření pevné, hladké koule.
Speciální zahnuté dílky jistě zapadají do
sebe a koule je po sestavení překvapivě stabilní. Součástí balení je také podstavec, abyste si mohli váš výtvor v pokojíčku vystavit.

Německé RAVENSBURGER puzzle drží přední příčku v oblíbenosti i prodejnosti mezi světovými výrobci puzzle. Puzzle pro dospělé jsou vyrobeny s použitím ""Softclick Premium Puzzle"" technologie, která
používá silnější desky
(vyrobeny speciálně pro Ravensburger), a ručně vyráběné výsekové raznice, což má za následek dílky hladké, které skvěle zapadají do sebe.

Kde vzala Elsa magické schopnosti? Aby odhalila jejich podstatu, musí se spolu se svou sestrou a kamarády vydat na nebezpečnou pouť na sever. Možná přitom také zjistí, co se kdysi dávno stalo s jejími
rodiči. Frozen 2 -
dlouho očekávané první pokračování úspěšného animovaného filmu pro děti, s princeznami Annou a Elsou a jejich přáteli, od studia Disney.

Rozměry balení (š v h): 19 x 19 x 5cm
Rozměry složeného objektu (š): 13cm
Materiál: plast
Počet dílků puzzle: 72

Cena je uvedena za 1 balení - sadu hračky
Hračka je vhodná pro děti od 6 do 10 let
Zobrazit více

Detaily produktu

Výrobce Ravensburger
UCPS kód 3658204
UPC kód (EAN) 4005556111428

Dotazy na produkt

Prodávejte a vydělávejte s námi

Chci se stát partnerem

O Merchant market

Budoucnost nakupování je na marketplace memark.cz. Chcete-li jako prodejce udržet krok s dobou a navýšit své prodeje, je čas dát šanci marketplace a začít prodávat s ostatními prodejci pod jednou střechou na memark.cz! 

Memark | © 2022

Poski.com Poski.com s.r.o.