Razer Basilisk X Hyperspeed

Značka: prodejce neuvedl

Razer Basilisk X Hyperspeed

Popis produktu

Součástí balení NENÍ CZ a SK návod
Návod k produktu si můžete vyhledat na stránkách: https://www.navod-k-obsluze.cz/

Razer Basilisk X HyperSpeed cerná

SMRTELNÁ PRESNOST
At už hrajete jakoukoli hru, lovte bez omezení pomocí Razer Basilisk X HyperSpeed - bezdrátové herní myši s duálním režimem, která vám poskytuje svobodu a preciznost.

RAZER™ HYPERSPEED WIRELESS
O 25% rychlejší než kterákoli jiná dostupná bezdrátová technologie, ani si neuvedomíte, že hrajete s bezdrátovou myší díky vysokorychlostnímu prenosu, nejnižší latenci kliknutí a plynulému prepínání frekvencí v nejhlucnejších prostredích naslouchajících datum. Výhodou jeho duálního režimu je také možnost prepnout na pripojení Bluetooth a prodloužit tak výdrž baterie.

POKROCILÝ OPTICKÝ SENZOR 5G
Senzor v této bezdrátové myši, navržený s presností sledování 99,4% a až 16 000 DPI, nabízí presnost a rychlost, kterou potrebujete, abyste zustali na vrcholu žebrícku.

ULTRA-DLOUHÁ ŽIVOTNOST BATERIE
V režimu Bluetooth je Razer Basilisk X HyperSpeed vydrží až 450 hodin. Pro hraní her vám díky Razer™ HyperSpeed Wireless umožní využít velmi rychlý výkon až po dobu 285 hodin.

MECHANICKÉ SPÍNACE RAZER™
Tyto spínace, které jsou navrženy tak, aby poskytovaly rychlé a presné kliknutí myší, se vyznacují životností až 50 milionu kliknutí - ideální pro rozsáhlé hraní.

6 PROGRAMOVATELNÝCH TLACÍTEK
6 programovatelných tlacítek, která jsou plne konfigurovatelná pomocí Razer Synapse 3, umožnují prístup k makrum a sekundárním funkcím, takže mužete snadno provádet rozšírené pohyby.

ULOŽENÍ DPI
Prednastavte až 5 vlastních etap DPI na Razer Synapse 3 a prineste svá nastavení kamkoli, takže budete vždy pripraveni soutežit bez ohledu na arénu.
Zobrazit více

Detaily produktu

Výrobce Razer
UCPS kód 5153787
UPC kód (EAN) 8886419332824
Pozice v kategorii 85. (v Herní myši)
Pozice v kategorii 28676. (v Elektronika, telefony a počítače)

Dotazy na produkt

Prodávejte a vydělávejte s námi

Chci se stát partnerem

O Merchant market

Budoucnost nakupování je na marketplace memark.cz. Chcete-li jako prodejce udržet krok s dobou a navýšit své prodeje, je čas dát šanci marketplace a začít prodávat s ostatními prodejci pod jednou střechou na memark.cz! 

Memark | © 2023

Poski.com Poski.com s.r.o.