Retro Box - Rum a Rudé právo

Značka: prodejce neuvedl

Retro Box - Rum a Rudé právo

Popis produktu

Vážení zákazníci. Omlouváme se, ale vzhledem k vysokému datu a době expedice novin již nejsme schopni garantovat doručení "pod stromeček"


Rustikální dřevěný Retro Box s poctivým retro rumem a reprintem dobového vydání Rudého práva ze dne, který si vyberete. To vše uloženo na stylově dřevité vlně.


Rum i srolované noviny můžou být kvůli bezpečné přepravě obaleny v dalším výplňovém materiálu, který je vhodné před darováním odstranit.


Balení obsahuje: Láhev rumu o objemu 0,5 l opatřenou dobovou etiketou (na láhvi je kolek, který samozřejmě můžete před předáním daru odstranit), reprint dobového vydání Rudého práva (nasunuto v plastovém hřbetu). Reprint dobového vydání Rudého práva na formátu A3 (každá strana novin na samostatném listu). Rozsah novin je dle data vydání 4 – 8 stran. Každý jednotlivý list je opatřen bílým okrajem o šířce cca 5 mm. Na reprintu novin může být ve výjímečných případech vidět lehké poškození originálu.


Vybírat můžete z ročníků 16.5. 1945 - 1948, 1950 - 1989


Datum novin, které si přejete do Retro Boxu vložit uveďte do poznámky při objednávce, případně zašlete spolu s číslem objednávky na info@retro-darky.cz. Můžete také odpovědět na email potvrzující Vaši objednávku.


Doba dodání: Retro Box s novinami je v závislosti na počtu objednávek expedován do 7 pracovních dnů od objednání


 

Zobrazit více

Detaily produktu

Výrobce prodejce neuvedl
UCPS kód 1539393
Pozice v kategorii 942. (v Dárky)
Pozice v kategorii 1022. (v Ruční a umělecká tvorba)

Dotazy na produkt

Prodávejte a vydělávejte s námi

Chci se stát partnerem

O Merchant market

Budoucnost nakupování je na marketplace memark.cz. Chcete-li jako prodejce udržet krok s dobou a navýšit své prodeje, je čas dát šanci marketplace a začít prodávat s ostatními prodejci pod jednou střechou na memark.cz! 

Memark | © 2021

Poski.com Poski.com s.r.o.