Rubelit (růžový / červený turmalín) v křemeni - Pomocník v lásce, 18 gr, AA kvalita

Značka: prodejce neuvedl

Rubelit (růžový / červený turmalín) v křemeni - Pomocník v lásce, 18 gr, AA kvalita

Popis produktu

Překrásný kus s velkými krystaly růžového / červeného turmalínu - rubelitu. Spojení silně ochranného křemene a láskyplnného turmalínu vám přinese do života radost, lásku a duchovní povzbuzení.
Domů vám přijde přesně ten kámen, který si prohlížíte na fotkách. 
Velikost: 42 x 31 x 10mmHmotnost: 18grPůvod: Brazílie, Minas Gerais
Růžový turmalín funguje jako afrodiziakum, které v hmotném i v duchovním světě přitahuje lásku. Podněcuje víru v lásku a utvrzuje v tom, že nejdříve musíme umět milovat sami sebe, a teprve pak nás začnou milovat jiní. Kámen napomáhá sdílet s partnerem tělesnou rozkoš. Prostřednictvím srdeční čakry rozhání emocionální bolest a staré destruktivní pocity. Pročišťuje je a spojuje lásku se spiritualitou. Zvyšuje pocit klidu a uvolnění. Růžový turmalín nás vede k moudrosti a soucitu. Zvyšuje schopnost přijímat léčivou energii. Růžový turmalín uvádí do rovnováhy nefungující endokrinní systém a léčí srdce, plíce a kůži. Pokládejte na srdce. 
Turmalín obecně pročišťuje a transformuje příliš těžkou energii do podoby lehkých vibrací. Uzemňuje duchovní energii, čistí a vyrovnává všechny čakry a vytváří ochranný štít kolem těla. Je to šamanský kámen, kteý zajišťuje ochranu během obřadů. Tyčinky z přírodního turmalínu jsou velice užitečným léčitelským nástrojem. Čistí auru, odstraňují bloky, rozhánějí negativní energii a ukazují řešení specifických problémů. 
Turmalín je pevně spjat s božskými energiemi a nesmírně blahodárně působí na zahrady a rostliny. Dokáže účinkovat jako přírodní insekticid, drží si škůdce od těla a urychluje růst rostlin. 
Pro další kousky se podívejte sem. 
Zobrazit více

Detaily produktu

Výrobce prodejce neuvedl
UCPS kód 3722546
Pozice v kategorii 678. (v Drahé kameny)
Pozice v kategorii 40959. (v Oblečení, obuv a doplňky)

Dotazy na produkt

Prodávejte a vydělávejte s námi

Chci se stát partnerem

O Merchant market

Budoucnost nakupování je na marketplace memark.cz. Chcete-li jako prodejce udržet krok s dobou a navýšit své prodeje, je čas dát šanci marketplace a začít prodávat s ostatními prodejci pod jednou střechou na memark.cz! 

Memark | © 2022

Poski.com Poski.com s.r.o.