Upozorňujeme zákazníky, že z důvodů dovolených může u některých objednávek dojít k prodlení při doručení. Děkujeme za pochopení.

Ručně tkaný koberec Chindi bavlna 200 x 290 cm antracitovo-bílý

Značka: prodejce neuvedl

Ručně tkaný koberec Chindi bavlna 200 x 290 cm antracitovo-bílý

Popis produktu

Vdechněte své domácnosti jedinečnou atmosféru s naším ručně tkaným kobercem Chindi! Tento překrásný koberec byl ručně utkán zručnými a zkušenými řemeslníky, kteří při výrobě každého koberce uplatňují svůj výjimečný talent. Tento koberec dokonale zapadne do každého bydlení.Koberec je vyroben ze 100% bavlny, a proto je na dotek měkký a přirozený. Krásný nepravidelně pruhovaný vzor představuje vkusný způsob, jak zakrýt podlahy, pohovky, gauče atd. Navíc interiéru propůjčí moderní kouzlo a originální styl. Upozorňujeme, že je každý z koberců zcela jedinečný. Jelikož se jedná o ručně vyráběný produkt, mohou se v jeho barvě a designu vyskytnout lehké odlišnosti. Výběr kusu k dodání je náhodný.Důležité upozornění: Naše koberce jsou pro snazší přepravu dodávány srolované. Nechte prosím produktu trochu času, aby se rozvinul a narovnal.Barva: antracitová a bíláMateriál: bavlnaRozměry: 200 x 290 cm (Š x D)S překrásnými dekorativními střapci na obou koncíchS nepravidelně pruhovaným vzoremRuční výrobaKaždý kus je jedinečný
Zobrazit více

Detaily produktu

Výrobce prodejce neuvedl
UCPS kód 3960159
UPC kód (EAN) 8719883555584
Pozice v kategorii 94. (v Doplňky)
Pozice v kategorii 55662. (v Nábytek)

Dotazy na produkt

Prodávejte a vydělávejte s námi

Chci se stát partnerem

O Merchant market

Budoucnost nakupování je na marketplace memark.cz. Chcete-li jako prodejce udržet krok s dobou a navýšit své prodeje, je čas dát šanci marketplace a začít prodávat s ostatními prodejci pod jednou střechou na memark.cz! 

Memark | © 2022

Poski.com Poski.com s.r.o.