Rupes RUPES DA High Performance Coarse Cutting Foam Pad 130/150 mm - pěnový korekční kotouč (tvrdý)

Značka: prodejce neuvedl

Rupes RUPES DA High Performance Coarse Cutting Foam Pad 130/150 mm - pěnový korekční kotouč (tvrdý)

Popis produktu

RUPES DA High Performance Coarse Cutting Foam Pad:Pěnové lešticí kotouče RUPES jsou speciálně navrženy pro použití s orbitálními i planetárními leštičkami. Poskytují vynikající výsledky s výraznou úsporou času a nižší spotřebou lešticí pasty.Vyšší výkmit leštičky, například u leštiček z řady RUPES BigFoot, vytváří vysoké mechanické namáhání pěnových kotoučů, což vede ke zvýšení vnitřní teploty kotouče. Struktura "otevřených buněk" pěnových kotoučů RUPES BigFoot však zabraňuje tvorbě tepla generovaného během leštění. Navíc tato konstrukce zaručuje maximální účinnost při leštění s potřebou menšího vertikálního tlaku na leštičku ze strany uživatele. Středový otvor usnadňuje centrování kotouče a vytváří vynikající ventilaci a rozptyl tepla prostřednictvím speciálních kanálů v unašeči. Kuželový tvar kotouče s přesahem přes unašeč optimalizuje výkon a chrání proti náhodnému kontaktu unašeče s pracovní plochou.Označení modrou barvou zaručuje snadnou identifikaci při výběru past RUPES - k "modrému kotouči" používejte ideálně RUPES High Performance Cut Polishing Compound D-A Coarse (250 / 1 000 ml).RUPES High Performance Coarse Cutting Foam Pad kombinuje nejlepší aspekty modrých a zelených kotoučů se zvýšenou odolností a "živější" modrou barvou.
Technické parametry:Určeno pro: orbitální leštičky, planetární leštičkyCentrovací průměr: 130 mm (5")Průměr pracovní plochy kotouče: 150 mm (6")Výška kotouče: 25 mmTvrdost: COARSE (tvrdý)
Zobrazit více

Detaily produktu

Výrobce Rupes
UCPS kód 3601910
UPC kód (EAN) 8059519680809
Pozice v kategorii 447. (v Autokosmetika a chemie)
Pozice v kategorii 929. (v Auto-moto)

Dotazy na produkt

Prodávejte a vydělávejte s námi

Chci se stát partnerem

O Merchant market

Budoucnost nakupování je na marketplace memark.cz. Chcete-li jako prodejce udržet krok s dobou a navýšit své prodeje, je čas dát šanci marketplace a začít prodávat s ostatními prodejci pod jednou střechou na memark.cz! 

Memark | © 2022

Poski.com Poski.com s.r.o.