Sedací souprava Gerta U šedá

Značka: prodejce neuvedl

Sedací souprava Gerta U šedá

Popis produktuSedací souprava Gerta je
vyrobena v jednoduchém elegantním designu, který se hodí do všech interiérů. Její velkou předností je velký prostor pro sezení a univerzální možnost sestavení. Tzn. že podle potřeby můžete mít levou nebo pravou stranu. Jednoduše si ji podle potřeby přizpůsobíte. Sedací souprava je rozkládací. Jednoduchým rozložením vytvoříte dostatečně velké lůžko k příležitostnému přespání Vaší návštěvy. Samozřejmostí je i praktický úložný prostor, který můžete využít např. na lůžkoviny. Sedací souprava je potažena kvalitní látkou a nabízíme ji v několika barevných provedeních. Zobrazení barev na fotografii se může od skutečnosti lišit. Vyobrazené doplňky a dekorace nejsou v ceně.

Hmotnost: 150 kgÚložný prostor: ANOVýška: 90 cmŠířka: 217 cmHloubka: 159 cmRozkládací: ANOPlocha po rozložení: 134x280 cmZákladní barva: Malmo 96/90Délka: 314 cm
Zobrazit více

Detaily produktu

Výrobce Falco
UCPS kód 3783523
Pozice v kategorii 11155. (v Sedací soupravy)
Pozice v kategorii 35935. (v Nábytek)

Dotazy na produkt

Prodávejte a vydělávejte s námi

Chci se stát partnerem

O Merchant market

Budoucnost nakupování je na marketplace memark.cz. Chcete-li jako prodejce udržet krok s dobou a navýšit své prodeje, je čas dát šanci marketplace a začít prodávat s ostatními prodejci pod jednou střechou na memark.cz! 

Memark | © 2022

Poski.com Poski.com s.r.o.