Upozorňujeme zákazníky, že z důvodů dovolených může u některých objednávek dojít k prodlení při doručení. Děkujeme za pochopení.

Shifu Plugo Tunes – dětské piano k tabletu

Značka: prodejce neuvedl

Shifu Plugo Tunes – dětské piano k tabletu

Popis produktu

Přitáhne děti ke hře na piano
Plugo Tunes se systémem rozšířené reality promění tablet na moderní výukovou hračku, díky níž se děti přibližně od 4 let při hře seznámí se světem hudby. Prostřednictvím motivujícího a hravého prostředí aplikace se naučí interpretovat známé melodie a rytmy a později si vyzkouší i vlastní improvizaci.

Plugo Tunes v akci zabaví děti na dlouho, protože co na pianu zahrají, vytváří díky AR technologii okamžitou zpětnou zvukovou a obrazovou vazbu v barvitém příběhu na obrazovce tabletu. A tak si děti ani neuvědomují, že se dobrovolně procvičují ve hře na piano a učí se ze svých chyb.

Děti díky Plugo Tunes předčí vaše očekávání

Jak Plugo Tunes funguje?
Vše se odehrává na podložce, do níž uchytíte tablet (jde to i s krytem). Po stažení a spuštění aplikace děti ovládají zábavné hry a motivační úkoly na obrazovce prostřednictvím hraní na klávesy nebo umísťováním figurek.

Interaktivní prostředí aplikace zahrnuje audiovizuální motivační prvky, které dětem plynule a efektivně pomáhají v řešení úkolů. Technologie rozšířené reality (AR – Augmented Reality), kromě neustálé zpětné vazby přináší ještě jednu velkou výhodu – při hře nepřekáží žádná tlačítka, baterie ani kabely a děti se můžou soustředit na prohlubování svých znalostí a dovedností.

Co má STEM společného s hračkami?
Celý systém her Plugo vychází z konceptu vzdělávání STEAM a k seznámení dětí s technikou, logikou a uměleckými obory využívá hravý, motivující a nápaditý přístup. Barvitě zpracovná aplikace děti vtáhne do děje, takže si ani neuvědomí, že se učí. Plugo navíc děti podporuje v dotazování a v používání nově nabytých vědomostí a dovedností v každodenním životě.

STEM hračky od Shifu
přitáhnou zájem dětí k přírodovědným, technickým a uměleckým oborům
zlepší orientaci v moderních technologiích
podporují děti v použití získaných znalostí v každodenním životě.

Chcete vědět, co bude dál? Použijte ruce!
Aktivní hra a použití rukou k efektivnímu
Zobrazit více

Detaily produktu

Výrobce Shifu
UCPS kód 3765250
UPC kód (EAN) 0619201270558
Pozice v kategorii 25. (v Kreativní hračky)
Pozice v kategorii 3695. (v Hračky, papírnictví a modelářství)

Dotazy na produkt

Prodávejte a vydělávejte s námi

Chci se stát partnerem

O Merchant market

Budoucnost nakupování je na marketplace memark.cz. Chcete-li jako prodejce udržet krok s dobou a navýšit své prodeje, je čas dát šanci marketplace a začít prodávat s ostatními prodejci pod jednou střechou na memark.cz! 

Memark | © 2022

Poski.com Poski.com s.r.o.