Upozorňujeme zákazníky, že z důvodů dovolených může u některých objednávek dojít k prodlení při doručení. Děkujeme za pochopení.

Skleník se 3 dveřmi

Značka: prodejce neuvedl

Skleník se 3 dveřmi

Popis produktu

Do tohoto pařeniště / fóliovníku se vejde vysoký počet rostlin a květin. Je ideální pro začátečníky i zkušené zahrádkáře. Toto pařeniště / fóliovník je ideální pro pěstování sadby, rychlení růstu zeleniny či balkónových květin. Můžete v něm chránit rostliny před chladným počasím.Fóliovník je potažen zeleným průhledným materiálem s vysokou propustností slunečního záření, tak aby se dostalo k vašim rostlinám v dostatečném množství. Je také odolný proti roztržení a prakticky nerozbitný, což je skvělou alternativou k tradičním skleníkům ze skla.Ocelový lakovaný rám je robustní a pevný, přesto je překvapivě lehký, což vám umožní lepší manipulaci.Po každé straně má fóliovník 3 dvířka na zip pro snadný přístup k rostlinám a dostatečné větrání.Montáž je snadná, bezpečná a nevyžaduje žádné speciální nářadí. Upozorňujeme, že střecha našeho skleníku nevydrží silné sněžení.Rozměry: 240 x 90 x 90 cm (D x Š x V)Barva: ZelenáRám: Lakované ocelové trubkyZelený potah odolný vůči roztrženíMateriál: PVC: 100%
Zobrazit více

Detaily produktu

Výrobce prodejce neuvedl
UCPS kód 3980045
UPC kód (EAN) 8718475837534
Pozice v kategorii 52. (v Skleníky)
Pozice v kategorii 85056. (v Dům a zahrada)

Dotazy na produkt

Prodávejte a vydělávejte s námi

Chci se stát partnerem

O Merchant market

Budoucnost nakupování je na marketplace memark.cz. Chcete-li jako prodejce udržet krok s dobou a navýšit své prodeje, je čas dát šanci marketplace a začít prodávat s ostatními prodejci pod jednou střechou na memark.cz! 

Memark | © 2022

Poski.com Poski.com s.r.o.