Upozorňujeme zákazníky, že z důvodů dovolených může u některých objednávek dojít k prodlení při doručení. Děkujeme za pochopení.

Slunečník s LED osvětlením cihlový 200 x 211 cm hliník

Značka: prodejce neuvedl

Slunečník s LED osvětlením cihlový 200 x 211 cm hliník

Popis produktu

Tento elegantní slunečník můžete upevnit do vašeho běžného stojanu na slunečník nebo do stolu s otvorem uprostřed. Je to ideální ochrana před škodlivým UV zářením a vlhkostí. Navíc vám poskytne příjemný stín, když si budete chtít na terase, balkonu či zahrádce číst nebo si vychutnat šálek kávy s vaší rodinou.Slunečník má naklápěcí design a kliku, dá se tedy složit a přenášet. Je vyrobený z polyesteru, který výborně vzdoruje UV záření, nebledne a poskytuje optimální ochranu před slunečními paprsky. 6 kovových ramen pro lepší stabilitu vám společně s robustní tyčí z práškově lakovaného hliníku zaručí, že vám tenhle slunečník vydrží spolehlivě sloužit po mnoho let. Součástí je navíc 12 LED diod, které vám pomohou osvětlit vaše venkovní bydlení a navodit si po setmění útulnou a romantickou atmosféru.Barva: terakota a tmavě šedáMateriál: látka (100% polyester), hliník s práškovým nástřikemRozměry: 200 x 211 cm (průměr x V)NaklápěcíVětrací otvor a klikový systém12 LED světelMontáž nutná: ano
Zobrazit více

Detaily produktu

Výrobce prodejce neuvedl
UCPS kód 3978375
UPC kód (EAN) 8720286115510
Pozice v kategorii 2212. (v Slunečníky a markýzy)
Pozice v kategorii 84930. (v Dům a zahrada)

Dotazy na produkt

Prodávejte a vydělávejte s námi

Chci se stát partnerem

O Merchant market

Budoucnost nakupování je na marketplace memark.cz. Chcete-li jako prodejce udržet krok s dobou a navýšit své prodeje, je čas dát šanci marketplace a začít prodávat s ostatními prodejci pod jednou střechou na memark.cz! 

Memark | © 2022

Poski.com Poski.com s.r.o.