Somek pevně smontovaný televizní stolek Korina 15 šířka 146 cm

Značka: prodejce neuvedl

Somek pevně smontovaný televizní stolek Korina 15 šířka 146 cm

Popis produktu

Smontovaný televizní stolek Korina s dvířky po stranách a otevřenou policí mezi nimi. Rozměry: šířka 146 cm, výška 51 cm, hloubka 43 cm. Barevné provedení: dub sonoma / tmavý kaštan. Prohlédněte si další díly z kolekce Korina.
[foto3957,vpravo,zvetsit]Televizní stolek 146 cm Korina 15 dodáme již smontovaný
Jednotlivé díly, kterých je dohromady 24, dodáme již pevně smontované, pečlivě zabalené, ukotvené na paletě. Kolekce Korina se vyznačuje kontrastní barevnou kombinací. Čela nábytku jsou vyrobena ve světlém dekoru dub sonoma, v kombinaci s dekorem tmavého kaštanu, ve kterém byly vyrobeny korpusy a rámy obklopující čela. Takové zajímavé barvy dávají velké množství možností využití nábytku z této kolekce v interiérovém designu. Prvkem zdůrazňujícím moderní a elegantní design nábytku jsou také kovová chromovaná madla.

ušetříte čas i nervy - jednotlivé díly dodáme již pevně smontované
kontrastní barevná kombinace, vhodná do moderních interiérů
elegantní úchyty jsou vyrobené z kovu

Funkční nábytek z kvalitního materiálu
Díky mnoha úložným možnostem, které přináší takřka každý z dílů z kolekce Korina, lze tímto nábytkem vybavit i malé prostory. Vyrobeno z pevné laminované desky 16 mm, s hranami chráněnými systémem ABS před poškozením a vlhkostí. Na tomto bytelném a pevně smontovaném nábytku se krásně vyjímají elegantní kovové chromované úchyty i bílé, průhledné sklo uvnitř vitrín.
 
 
Zobrazit více

Detaily produktu

Výrobce Somek
UCPS kód 2241187
Pozice v kategorii 267. (v Televizní a hifi stolky)
Pozice v kategorii 59436. (v Nábytek)

Dotazy na produkt

Prodávejte a vydělávejte s námi

Chci se stát partnerem

O Merchant market

Budoucnost nakupování je na marketplace memark.cz. Chcete-li jako prodejce udržet krok s dobou a navýšit své prodeje, je čas dát šanci marketplace a začít prodávat s ostatními prodejci pod jednou střechou na memark.cz! 

Memark | © 2021

Poski.com Poski.com s.r.o.