Somek smontovaná závěsná skřínka s poličkou Trentino 19 šířka 120 cm Světlé dřevo, LTD lamino

Značka: prodejce neuvedl

Somek smontovaná závěsná skřínka s poličkou Trentino 19 šířka 120 cm Světlé dřevo, LTD lamino

Popis produktu

Smontovaná závěsná kombinovaná skříňka se stane praktickým doplňkem Vaší obývací zóny. Součástí skříňky je otevřená polička a skříňka s dvířky. Rozměry: šířka 120 cm, výška 42 cm, hloubka 30 cm. Barevné provedení: dub Sonoma / kaštan. Prohlédněte si další díly z kolekce Trentino. 
[foto3957,vpravo,zvetsit] Závěsnou skříňku Trentino 19 dodáme již smontovanou
Kolekce Trentino je nábytek, který kombinuje jednoduchost a eleganci, díky čemuž se osvědčí při každodenním používání v obývacím pokoji. Jednotlivé díly dodáme již pevně smontované, pečlivě zabalené a ukotvené na paletách. Ušetříme tak Váš čas a nervy, které by jste ztratili zdlouhavým vybalováním a montáží.

početná sestava 23 dílů
barevné provedení dub Sonoma / kaštan
jednotlivé díly dodáme již pevně smontované

Barevné provedení a materiál
Sektory jsou vyrobeny v dekoru světlého dubu Sonoma s kontrastními vložkami v barvě kaštanu. Úchyty byly také vybrány v kontrastním dekoru wenge, v kombinaci se stříbrem, což dodává nábytku ještě osobitější a jedinečný charakter. Korpus / přední strana: vysoce kvalitní 16 mm laminovaná deska s hranou z PVC. Rukojeti: plast, wenge + stříbro.
Zobrazit více

Detaily produktu

Výrobce Somek
UCPS kód 2241147
Pozice v kategorii 1044. (v Komody)
Pozice v kategorii 87673. (v Nábytek)

Dotazy na produkt

Prodávejte a vydělávejte s námi

Chci se stát partnerem

O Merchant market

Budoucnost nakupování je na marketplace memark.cz. Chcete-li jako prodejce udržet krok s dobou a navýšit své prodeje, je čas dát šanci marketplace a začít prodávat s ostatními prodejci pod jednou střechou na memark.cz! 

Memark | © 2022

Poski.com Poski.com s.r.o.