Somek smontovaný televizní stolek se zásuvkami Fargo 11 šířka 113 cm

Značka: prodejce neuvedl

Somek smontovaný televizní stolek se zásuvkami Fargo 11 šířka 113 cm

Popis produktu

Pevně smontovaný televizní stolek se dvěma hlubokými zásuvkami a velkou otevřenou policí. Zásuvky jsou vybaveny kuličkovými vodítky se západkou s dotahem. Rozměry: šířka 113 cm, výška 68 cm, hloubka 43 cm. Prohlédněte si další díly ze systému Fargo.
[foto3957,vpravo,zvetsit]Televizní stolek Fargo 11 dodáme již smontovaný
Nábytková kolekce Fargo je tvořena propracovanými sektory ve třech barvách, které dodáme již pevně smontované, pečlivě zabalené a ukotvené na paletách. Takto dorazí do Vašeho domova. Odpadá Vám tedy zdlouhavé vybalování z krabic a ještě delší montáž. Nábytek Fargo vybaví komplet obývací pokoj - komody mají několik variant i rozměrů, v nabídce nechybí také moderní prosklené vitríny, ke kterým lze přiobjednat LED osvětlení.

sestavu tvoří 15 dílů
nábytek dodáme již pevně smontovaný
k proskleným vitrínám lze přiobjednat LED osvětlení

Nábytek ve třech barevných variantách
Kolekce Fargo je moderní a elegantní nábytkový systém pro uspořádání obývacího pokoje. Nábytek je k dispozici ve třech barevných provedeních: tmavý dub Lefkas, nebo tmavé Sanremo či světlé Sanremo s kontrastními vložkami kaštanové barvy. V závislosti na zvoleném dekoru se změní také úchyty - pokud zvolíte Lefkas nebo Sanremo, tmavý nábytek bude mít saténovou kovovou rukojeť. Pokud však zvolíme jasný dekor Sanremo, úchyty budou stříbrné s Venge.
Vyrobeno z kvalitního materiálu
Přední strana nábytku je vyrobena z vysoce kvalitního lamina 16 mm. Povrchová úprava je zakončena hranou z PVC, která chrání nábytek před poškozením a vlhkostí. Rukojeti: kovový satén, nebo stříbro + venge. Zásuvky vybaveny kuličkovými vodítky s dotahem.
Zobrazit více

Detaily produktu

Výrobce Somek
UCPS kód 2241098
Pozice v kategorii 155. (v Televizní a hifi stolky)
Pozice v kategorii 88659. (v Nábytek)

Dotazy na produkt

Prodávejte a vydělávejte s námi

Chci se stát partnerem

O Merchant market

Budoucnost nakupování je na marketplace memark.cz. Chcete-li jako prodejce udržet krok s dobou a navýšit své prodeje, je čas dát šanci marketplace a začít prodávat s ostatními prodejci pod jednou střechou na memark.cz! 

Memark | © 2022

Poski.com Poski.com s.r.o.