UPOZORŇUJEME, ŽE VEŠKERÉ OBJEDNÁVKY PRODEJCE AUTODOPLNKYSTORE.CZ PŘIJATÉ OD 20.12.2021 BUDEME EXPEDOVAT PO DOVOLENÉ A INVENTUŘE, KTERÁ BUDE PROBÍHAT DO 14. LEDNA 2022. DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ.

SONY PS5 hra Destruction AllStars

Značka: prodejce neuvedl

SONY PS5 hra Destruction AllStars

Popis produktu

Adrenalinem napumpované sportovní závody plné ostrých srážek

Podrobné informace
Ovládni arénu pomocí perfektního nacasování, taktiky a dovedností se svým vozidlem, které zpusobí obrovské škody a devastace v zárivých arénách po celém svete.

Užij si destrukcní arkádové závody s názvem Destruction Allstars. Hra v soubojích kombinuje prvky nicivého derby a pestního souboje. Výsledkem je tak dechberoucí hardcore destrukcní zážitek, ve kterém se proti sobe utká šest postav, které si neberou žádné servítky!

V momentu, kdy tvoje nádherné vozidlo promení na jen na kus šrotu, mužeš vystoupit, ci se vyšourat ze zbytku svého auta a volne behat po aréne, vyhýbat se všude se rítícím vozidlum a vlastnorucne porážet protivníky, kterí jsou také bez auta. Prekážky a pasti, kterým se musíš vyhnout je v aréne nespocet.

Užij si velkolepý prvotrídní sport pro nebezpecné ridice!

https://youtu.be/nNO1k5NCDOk
Zobrazit více

Detaily produktu

Výrobce Sony
UCPS kód 2084953
UPC kód (EAN) 0711719813828
Pozice v kategorii 11. (v Sony Playstation)
Pozice v kategorii 14930. (v Elektronika, telefony a počítače)

Dotazy na produkt

Prodávejte a vydělávejte s námi

Chci se stát partnerem

O Merchant market

Budoucnost nakupování je na marketplace memark.cz. Chcete-li jako prodejce udržet krok s dobou a navýšit své prodeje, je čas dát šanci marketplace a začít prodávat s ostatními prodejci pod jednou střechou na memark.cz! 

Memark | © 2022

Poski.com Poski.com s.r.o.