Upozorňujeme zákazníky, že z důvodu dovolené u prodejců retro-darky a Cedule-Cedulky ve dnech 15.- 21.8.2022 budou jejich objednávky zpracovávány až následující týden. Děkujeme za pochopení.
Upozorňujeme zákazníky, že z důvodů dovolených může u některých objednávek dojít k prodlení při doručení. Děkujeme za pochopení.

Sprchové dveře matné ESG 86 x 190 cm

Značka: prodejce neuvedl

Sprchové dveře matné ESG 86 x 190 cm

Popis produktu

Tyto jedinečné sprchové dveře v sobě kombinují styl i praktičnost a představují pohodlný a široký vstup do vaší sprchy.Hliníkový rám, panely z ESG (jednovrstvého bezpečnostního skla) a moderní rukojeti podtrhují čistý vzhled sprchových dveří, které tak do vaší koupelny vnesou elegantní styl. Sestavení a montáž jsou díky dodaným součástkám jednoduché.Upozorňujeme, že sprchová vanička není součástí balení.Materiál: ESG (jednovrstvé bezpečnostní sklo), hliníkRozměry: (83–86) x 190 cm (Š x V)Šířka je nastavitelná v rozsahu od 83 do 86 cmTloušťka matného skla: 5 mmModerní rukojetiVčetně montážního příslušenstvíSprchová vanička není součástí balení
Zobrazit více

Detaily produktu

Výrobce prodejce neuvedl
UCPS kód 4025183
UPC kód (EAN) 8720286168288
Pozice v kategorii 127. (v Vodovodní baterie)
Pozice v kategorii 100171. (v Dům a zahrada)

Dotazy na produkt

Prodávejte a vydělávejte s námi

Chci se stát partnerem

O Merchant market

Budoucnost nakupování je na marketplace memark.cz. Chcete-li jako prodejce udržet krok s dobou a navýšit své prodeje, je čas dát šanci marketplace a začít prodávat s ostatními prodejci pod jednou střechou na memark.cz! 

Memark | © 2022

Poski.com Poski.com s.r.o.