Upozorňujeme zákazníky, že z důvodů dovolených může u některých objednávek dojít k prodlení při doručení. Děkujeme za pochopení.

Sprchový set se dvěma hlavicemi a termostatem nerezová ocel

Značka: prodejce neuvedl

Sprchový set se dvěma hlavicemi a termostatem nerezová ocel

Popis produktu

Tento sprchový set se dvěma hlavicemi a termostatem představuje dokonalé řešení, jak si s dešťovou a ruční sprchou užít luxusní očišťující zážitek. Se svým elegantním designem, čistými liniemi a nablýskaným vzhledem perfektně zapadne do vaší koupelny.Komfortní sprchový set obsahuje sprchovou hlavici z nerezové oceli a ruční sprchu, jež je zhotovená z pevného ABS plastu. Nastavitelnou sprchovou hlavici a tyč snadno přizpůsobíte svým potřebám, a to i po instalaci. 81 trysek ve sprchové hlavě a 48 trysek v ruční sprše zajišťují rovnoměrný proud vody, který je dostatečně široký, aby pokryl celé tělo. Mosazný termostat a integrované 38stupňové ochranné zařízení proti opaření zabraňují kolísání teploty a zajišťují vaši bezpečnost a pohodlí. Celý systém se snadno čistí, takže bez námahy předejdete usazování vodního kamene na tryskách. Design hadice brání jejímu zkroucení a zamotání. Keramická kazeta nevyžaduje žádnou údržbu a jelikož ji běžné každodenní použití nijak neopotřebuje, můžete se spolehnout na její dlouhou provozní životnost. Sprchovou tyč lze upevnit šrouby a dalším montážním materiálem, který je součástí balení.Dopřejte si uvolnění a pohodu pod příjemnou dešťovou sprchou!Barva: stříbrnáMateriál: nerezová ocel (sprchová hlavice, hadice, tyč) + ABS (ruční sprcha)Celková výška: 120 cmDélka sprchové hadice: 150 cmRozměry čtvercové sprchové hlavice: 200 x 200 mm (D x Š)Rozměry ruční sprchy: 64 x 86 mm (průměr x V)Sprchová tyč nastavitelná od 80 cm do 120 cmVzdálenost montážních bodů (od středu ke středu): 15 cmPřipojení hadice: G 1/2"81 trysek ve sprchové hlavě a 48 trysek v ruční spršeNastavitelná sprchová hlavice a tyčKeramická kazetaS mosazným termostatemIntegrovaná 38stupňová ochrana proti opaření
Zobrazit více

Detaily produktu

Výrobce prodejce neuvedl
UCPS kód 4024577
UPC kód (EAN) 8719883608815
Pozice v kategorii 51. (v Vodovodní baterie)
Pozice v kategorii 99694. (v Dům a zahrada)

Dotazy na produkt

Prodávejte a vydělávejte s námi

Chci se stát partnerem

O Merchant market

Budoucnost nakupování je na marketplace memark.cz. Chcete-li jako prodejce udržet krok s dobou a navýšit své prodeje, je čas dát šanci marketplace a začít prodávat s ostatními prodejci pod jednou střechou na memark.cz! 

Memark | © 2022

Poski.com Poski.com s.r.o.