Steens bílá patrová postel Alba 613 s roštem a žebříkem Bílá, LTD lamino

Značka: prodejce neuvedl

Steens bílá patrová postel Alba 613 s roštem a žebříkem Bílá, LTD lamino

Popis produktu

Jednolůžková patrová postel v čistě bílé barvě. V dětském pokoji vám ušetří místo díky vyvýšenému provedení - pod postel tak můžete umístit například výsuvný psací stůl. Rozměry postele: šířka 99,3 cm, výška 122,8 cm, délka 208 cm. Rozměry pro matraci 90 x 200 cm. Postel dodáme včetně pevného lamelového roštu. Matraci lze přiobjednat ve variantách zboží. 
Dětská postel z kvalitního materiálu
Vyrobeno z pevného materiálu MDF, ochrannými hranami ABS, které nábytek chrání před mechanickým poškozením a vlhkostí. Zboží dodáme do vašeho domova v demontu, s návodem na sestavení. Prohlédněte si další díly z nábytkové kolekce Alba, které nabízíme v několika barevných odstínech: white wash, pure white, natural lacguer a dark grey. Mnoho propracovaných sektorů se dá důmyslně kombinovat a vytvořit tak útulný, funkční a stylový pokoj pro dítě, studenta či dospívajícího teenagera. 
Zobrazit více

Detaily produktu

Výrobce Steens
UCPS kód 2237442
Pozice v kategorii 7348. (v Postele)
Pozice v kategorii 33874. (v Nábytek)

Dotazy na produkt

Prodávejte a vydělávejte s námi

Chci se stát partnerem

O Merchant market

Budoucnost nakupování je na marketplace memark.cz. Chcete-li jako prodejce udržet krok s dobou a navýšit své prodeje, je čas dát šanci marketplace a začít prodávat s ostatními prodejci pod jednou střechou na memark.cz! 

Memark | © 2022

Poski.com Poski.com s.r.o.