Steens regál s policemi a dvířky v severském stylu Steel 134 black / smoke šířka 51 cm Černá, LTD lamino

Značka: prodejce neuvedl

Steens regál s policemi a dvířky v severském stylu Steel 134 black / smoke šířka 51 cm Černá, LTD lamino

Popis produktu

Regál do ložnice Steel otevřený, se zásuvkou a dvířky, za kterými jsou poličky. V otevřené části jsou poličky skleněné. Nábytek kopíruje moderní trendy a nabízí velké množství úložných možností. Jednoduchý, minimalistický severský design vhodný do stylového interiéru. Krásně se bude vyjímat v prosklených prostorách s přístupem světla. Tato jedinečná prostorná skříň se stane nepostradatelnou součásti vaší ložnicové sestavy. Zaslouží si určitě dostatek místa, aby mohlo vyniknout její nenapodobitelné zpracování. 
Otevřený regál Steel 51 cm
Nábytková řada Steel se zrodila z vize vytvoření cenově dostupné kolekce designového nábytku bez toho, aby se ubralo na originálním designu, komfortu a kvalitě. Tuto kolekci oživilo studio Mortena Georgsena ze Španělské Valencie, jejíž zakladatel pochází z Dánska a navrhoval nábytek pro mnoho slavných osobností.

Severský styl se nezapře - nábytek Steel v minimalistickém podání je propracován do nejmenšího detailu, ať se již jedná o tvar úchytů, zajímavý tvar dvířek, či barevné provedení
dřevo pochází z ekologicky obhospodařovaných lesů. Tento kouzelný nábytek vysoké kvality vytvoří stylové moderní a útulné bydlení
rozměry: šířka 50,8 cm, výška 190 cm, hloubka 39,5 cm. Barevné provedení: schwarz / BRS espresso

Vyrobeno z kvalitního materiálu
Přední strany nábytku v dřevěném odstínu smoke - dvířka, zásuvky, horní deska jídelního stolu a části šatních skříní, jsou vyrobeny z masivní borovice. Zboží dodáme rozložené a pečlivě zabalené krabici s návodem na sestavení. Prohlédněte si další díly z kolekce Steel.
Zobrazit více

Detaily produktu

Výrobce Steens
UCPS kód 2240949
Pozice v kategorii 1822. (v Regály)
Pozice v kategorii 88505. (v Nábytek)

Dotazy na produkt

Prodávejte a vydělávejte s námi

Chci se stát partnerem

O Merchant market

Budoucnost nakupování je na marketplace memark.cz. Chcete-li jako prodejce udržet krok s dobou a navýšit své prodeje, je čas dát šanci marketplace a začít prodávat s ostatními prodejci pod jednou střechou na memark.cz! 

Memark | © 2022

Poski.com Poski.com s.r.o.