Steens široká komoda se šesti zásuvkami Ontario barva bílá 150 cm Světlé dřevo, Masiv borovice

Značka: prodejce neuvedl

Steens široká komoda se šesti zásuvkami Ontario barva bílá 150 cm Světlé dřevo, Masiv borovice

Popis produktu

Stylová komoda z kolekce Ontario, s oblými hranami a vyfrézovanými úchyty. Komoda s šesti hlubokými zásuvkami, na bytelných dřevěných nožkách. Rozměry: šířka 150,2 cm, výška 80 cm, hloubka 41,4 cm. Barevné provedení: bílá / pudrově bílá. 
[foto4940,vpravo,zvetsit]Komoda Ontario šířka 150 cm pudrově bílá
Nábytek z kolekce Ontario je důmyslně navržen tak, aby splňoval veškeré požadavky na kvalitu a bezpečí a také bezvadně vypadal! Všimněte si oblých hran jednotlivých sektorů, díky nimž nedojde ke zranění vašich dětí. Také vyfrézované otvory zabraňují případnému zranění a na nábytku se krásně vyjímají. Dřevěná konstrukce v provedení bílý lak, MDF lakovaná do čtyř barevných odstínů.

vyrobeno z pevného borovicového dřeva a MDF deska, s hranami chráněnými systémem ABS před vlhkostí a mechanickým poškozením
čtyři barevné odstíny: bílá, tyrkysová, modrá a něžně růžová. Tyto odstíny jsou vyvedeny v jemných pastelových barvách
jednotlivé díly dodáme rozložené,  pečlivě zabalené, s přiloženými návody na sestavení

Dětské postele Ontario v mnoha provedeních
Systém Ontario reprezentují hlavně dětské postele, které nabízíme v několika provedeních: můžete vybírat mezi klasickým jednolůžkem, nebo patrovou postelí, s jedním, nebo dvěma lůžky. V nabídce je také multifunkční postel, jejíž součástí je psací stůl a komoda. Ta vám ušetří prostor v místnosti. K postelím lze přikoupit úložné šuplíky, nebo přistýlku. 
Vyrobeno s ohledem na ochranu přírody
Certifikace FSC představuje důvěryhodný systém. Díky své transparentnosti, otevřenosti všem zájmovým skupinám a díky striktním sociálním a ekologickým standardům má FSC podporu největších environmentálních organizací jako WWF, Friends of the Earth nebo Greenpeace, stejně jako velkých obchodních řetězců. Lesní certifikací systémem FSC se rozumí proces kontroly konkrétního lesa za účelem zjištění, zda-li je obhospodařován v souladu se standardem FSC. Jestliže tomu tak je, má vlastník lesa právo používat pro dřevo ze svého lesa logo, které na trhu jeho dřevo odliší od dřeva nejasného původu.
Zobrazit více

Detaily produktu

Výrobce Steens
UCPS kód 2234599
Pozice v kategorii 930. (v Komody)
Pozice v kategorii 88006. (v Nábytek)

Dotazy na produkt

Prodávejte a vydělávejte s námi

Chci se stát partnerem

O Merchant market

Budoucnost nakupování je na marketplace memark.cz. Chcete-li jako prodejce udržet krok s dobou a navýšit své prodeje, je čas dát šanci marketplace a začít prodávat s ostatními prodejci pod jednou střechou na memark.cz! 

Memark | © 2022

Poski.com Poski.com s.r.o.