Steens široký závěsný botník Skyline 194 s šesti výklopnými dvířky

Značka: prodejce neuvedl

Steens široký závěsný botník Skyline 194 s šesti výklopnými dvířky

Popis produktu

Moderní výklopný botník Skyline. Úzké provedení - v předsíni nezabere tolik prostoru, přesto se do šesti výklopných skříněk vejde velké množství obuvi a využít můžete i prostor pod botníkem, protože se botník přidělává na zeď, nestojí na zemi. Rozměry: šířka 153 cm, výška 70,3 cm, hloubka 18 cm. Barva: černá. Prohlédněte si další díly z nábytkové kolekce Skyline, které nabízíme v bílé a v černé barvě. Horní plochy sektorů ve vysokém lesku.
Černý botník Skyline šířka 153 cm
Nábytek z kolekce Skyline, kterou tvoří prvky v oblíbeném skandinávském stylu a decentní minimalistický nádech. Černá, nebo bílá? Vybírejte ze dvou barevných variant, která se více hodí do vaší ložnice, obývacího pokoje, kanceláře či předsíně. Vyrobeno v Dánsku, ve firmě s více než 50 letou tradicí, která využívá k výrobě dřevo z  ekologicky obhospodařovaných lesů. 

nábytek s kvalitními hliníkovými pojezdy
vyrobeno z pevného materiálu MDF, který se bezvadně udržuje v čistotě
jednotlivé díly dodáme rozložené, pečlivě zabalené, s návody na sestavení
Zobrazit více

Detaily produktu

Výrobce Steens
UCPS kód 2234702
Pozice v kategorii 174. (v Botníky)
Pozice v kategorii 88095. (v Nábytek)

Dotazy na produkt

Prodávejte a vydělávejte s námi

Chci se stát partnerem

O Merchant market

Budoucnost nakupování je na marketplace memark.cz. Chcete-li jako prodejce udržet krok s dobou a navýšit své prodeje, je čas dát šanci marketplace a začít prodávat s ostatními prodejci pod jednou střechou na memark.cz! 

Memark | © 2022

Poski.com Poski.com s.r.o.