Steens tmavé komody Nola do ložnice s kovovými úchyty Černá, LTD lamino

Značka: prodejce neuvedl

Steens tmavé komody Nola do ložnice s kovovými úchyty Černá, LTD lamino

Popis produktu

Sestava komod v různých variantách s kvalitními kovovými pojezdy. Bytelné komody v kvalitním provedení s úchyty z  nerezové oceli. Komody a noční stolky nabízíme ve dvou barevných variantách - v bílé barvě a tmavším odstínu coffe. Prohlédněte si další díly z kolekce Nola.
Komody Nola v tmavém odstínu
Nábytek do ložnice, jídelny či obývacího pokoje Nola z pevného lamina a MDF, které doplňuje masivní dřevo, lakované ekologickým, zdravotně nezávadným lakem do sytého odstínu. Početná sestava dřevěného nábytku. Mnoho komod nejrůznějších velikostí můžete libovolně kombinovat a vytvořit tak moderní ložnici, jídelnu, či obývací pokoj. Komoda dorazí do vašeho domova rozložená, pečlivě zabalená v krabici s návodem na sestavení.

barevné provedení: coffe, masivní dřevo ve světlém odstínu

Sestava se skládá z těchto dílů:
Široká černá komoda s dvanácti zásuvkami Nola 046Vysoká černá komoda s pěti zásuvkami Nola 005Černá komoda s kovovými úchyty Nola 013Černá komoda s osmi různě širokými zásuvkami Nola 042Černý noční stolek s dvěma zásuvkami a kovovými úchyty Nola 002
Zobrazit více

Detaily produktu

Výrobce Steens
UCPS kód 2234627
Pozice v kategorii 1437. (v Komody)
Pozice v kategorii 33590. (v Nábytek)

Dotazy na produkt

Prodávejte a vydělávejte s námi

Chci se stát partnerem

O Merchant market

Budoucnost nakupování je na marketplace memark.cz. Chcete-li jako prodejce udržet krok s dobou a navýšit své prodeje, je čas dát šanci marketplace a začít prodávat s ostatními prodejci pod jednou střechou na memark.cz! 

Memark | © 2022

Poski.com Poski.com s.r.o.