Steg Set pro Mercedes GLC coupé (C253)

Značka: prodejce neuvedl

Steg Set pro Mercedes GLC coupé (C253)

Popis produktu

Set obsahuje tyto reproduktory:

Komponentní reproduktory STEG BZ40A - 1x (2x středový + 2x výškový)
Koaxiální reproduktory STEG BZ40D - 1x (2x koaxiální)
Centrální reproduktor STEG BZ40C - 1x (1x centrální)
Středové reproduktory STEG BZ40B - 1x (2x středový)
Subwoofery STEG BZW80L/R (2 x 20 cm subwoofer)

Cena za set je vždy o více než 5% zvýhodněná oproti nákupu samostatných komponent.

STEG reproduktory pro Mercedes


Mercedes je jistě synonymem kvality a německé preciznosti. Co se týče audiosystémů, je to však jako v každém jiném automobilu. Není na něj příliš kladen důraz. Pokud nemáte vyloženě S-classe s příplatkovou audio výbavou Burmester 3D za 169 tisíc korun, zvuk si v Mercedesu naplno neužijete.


Majitelům vozů tříd C, E, S a GLC však přináší naději na zlepšení značka STEG. S komplexním programem upgradu je jediná na světě!


Jak je patrné z filozofie značky STEG, všechny výrobky vycházejí z několika let testování a výběru těch nejlepších materiálů. Nejinak tomu je i u těchto reproduktorů pro vozy Mercedes, v nichž se celý tento mnohaletý vývoj zrcadlí.


Proč je produkt unikátní?


Nemusíte ve voze nic upravovat, řezat nebo jinak přizpůsobovat. Ani se nijak složitě napojovat zesilovače na originální systém nebo narušovat elektroniku. Celé sety reproduktorů jsou přesně přizpůsobeny výměně originálních a to systémem plug and play. Jednodušší už to být nemůže.
Reproduktory jsou citlivější, mají vyšší výkon a díky kvalitním materiálům také naprosto jiný zvukový projev. Proto je zde obrovský rozdíl, již při napojení na originální systém. Záměrem italských vývojářů bylo přinést Vám zážitek z živého koncertu do Vašeho vozu a to se s těmito reproduktory povedlo na 100%.

Celý set obsahuje vždy kompletně všechny reproduktory pro kompletní výměnu, včetně 2 přesně tvarovaných subwooferů na originálních místech. Pečlivě však vybírejte set pro Váš vůz. Záleží zda máte základní sound systém, nebo Burmester - to je patrné v názvu setu!

Zobrazit více

Detaily produktu

Výrobce Steg
UCPS kód 107185

Dotazy na produkt

Prodávejte a vydělávejte s námi

Chci se stát partnerem

O Merchant market

Budoucnost nakupování je na marketplace memark.cz. Chcete-li jako prodejce udržet krok s dobou a navýšit své prodeje, je čas dát šanci marketplace a začít prodávat s ostatními prodejci pod jednou střechou na memark.cz! 

Memark | © 2021

Poski.com Poski.com s.r.o.