Upozorňujeme zákazníky, že vzhledem k enormnímu nárůstu objednávek u většiny prodejců z důvodu uzavření obchodů, může docházet k opoždění expedice a doručení.

Stěrače hybrid grafitové 580mm Heyner

Značka: prodejce neuvedl

Stěrače hybrid grafitové 580mm Heyner

Popis produktu

Univerzální bezramínkový stěrač s grafitovou stírací lištou pro osobní a dodávková auta od renomovaného německého výrobce stěračů a autopříslušenství firmy Heyner. Pomocí přiložených plastových adaptérů, nebo dokoupením speciálních adaptéru určených pro konkrétní typ vozu si zvolíte vhodnou variantu pro Vaše auto. Grafitové gumičky vynikají lepším stíracím efektem. Baleno po 1 ks. 
V přiložených obrázcích naleznete aplikační tabulku rozměrů stěračů a také zda bude nutné si ke stěračům dokoupit speciální adaptér pro montáž na Vaše auto. Nejlepší je však změřit si délku Vašich starých stěračů a pokud si nejste jisti s výběrem adaptéru napsat do poznámky k objednávce na jaký vůz, model a rok výroby chcete stěrače použít.
 
Zobrazit více

Detaily produktu

Výrobce Heyner
UCPS kód 359707
UPC kód (EAN) 4028224033006
Pozice v kategorii 3234. (v Stěrače)
Pozice v kategorii 6147. (v Auto-moto)

Dotazy na produkt

Prodávejte a vydělávejte s námi

Chci se stát partnerem

O Merchant market

Budoucnost nakupování je na marketplace memark.cz. Chcete-li jako prodejce udržet krok s dobou a navýšit své prodeje, je čas dát šanci marketplace a začít prodávat s ostatními prodejci pod jednou střechou na memark.cz! 

Memark | © 2021

Poski.com Poski.com s.r.o.