Upozorňujeme zákazníky, že z důvodů dovolených může u některých objednávek dojít k prodlení při doručení. Děkujeme za pochopení.

Stínící plachta oxfordská látka lichoběžníková 3/4 x 3 m béžová

Značka: prodejce neuvedl

Stínící plachta oxfordská látka lichoběžníková 3/4 x 3 m béžová

Popis produktu

Chraňte se před sluníčkem i před deštěm všude, kde potřebujete, s touto stínící plachtou. Je to ideální způsob, jak zastínit nejrůznější venkovní prostory, například zahradu, terasu, hřiště nebo balkon.Tato plachta proti slunci, vyrobená z oxfordské látky a potažená vrstvou PU, vás ochrání před přímým slunečním světlem a deštěm. Látka je speciálně ošetřena, takže je odolná vůči plísni a UV záření.Toto zastínění se dá snadno nainstalovat pomocí nerezových upevňovacích ok v každém rohu a přiložených lanek.Barva: béžováMateriál: oxfordská látka potažená vrstvou PURozměry: 3/4 x 3 mTvar: lichoběžníkVoděodolnéChrání před UV zářenímNerezové spojovací prvky v každém rohuSoučástí balení jsou 4 x 1,5 m dlouhá PE lana
Zobrazit více

Detaily produktu

Výrobce prodejce neuvedl
UCPS kód 3971169
UPC kód (EAN) 8720286119884
Pozice v kategorii 260. (v Slunečníky a markýzy)
Pozice v kategorii 82179. (v Dům a zahrada)

Dotazy na produkt

Prodávejte a vydělávejte s námi

Chci se stát partnerem

O Merchant market

Budoucnost nakupování je na marketplace memark.cz. Chcete-li jako prodejce udržet krok s dobou a navýšit své prodeje, je čas dát šanci marketplace a začít prodávat s ostatními prodejci pod jednou střechou na memark.cz! 

Memark | © 2022

Poski.com Poski.com s.r.o.