Upozorňujeme zákazníky, že z důvodu dovolené u prodejců minibuticek - Ing. Monika Malinková a CEDR Pardubice o.p.s. v termínu 1. - 7.8.2022 budou jejich objednávky zpracovávány až následující týden. Děkujeme za pochopení.
Upozorňujeme zákazníky, že z důvodů dovolených může u některých objednávek dojít k prodlení při doručení. Děkujeme za pochopení.

Stínicí síť HDPE 1 x 25 m černá 150 g/m2

Značka: prodejce neuvedl

Stínicí síť HDPE 1 x 25 m černá 150 g/m2

Popis produktu

Udělejte si na zahradě, balkoně nebo terase trochu soukromí s touto stínící sítí z HDPE.Zahradní zástěna je vyrobená z HDPE (vysoce hustého polyetylenu), má proto dlouhou životnost, nepropouští UV záření a skvěle odolává plísním. Speciální struktura HDPE tkaniny vás ochrání před sluncem a zároveň si budete stále moci užívat příjemného vánku. Síť můžete snadno přistřihnout na požadovanou velikost.Barva: černáMaterial: 100% HDPE (vysokohustotní polyetylen)Gramáž: 150 g/m2Rozměry: 1 x 25 m (Š x D)Propouští vítr i voduProdyšný HDPE, odolný vůči UV záření a plísnímPoznámka: Obal je přeložený na polovinu a poté zabalený.
Zobrazit více

Detaily produktu

Výrobce prodejce neuvedl
UCPS kód 3978333
UPC kód (EAN) 8720286113813
Pozice v kategorii 2309. (v Slunečníky a markýzy)
Pozice v kategorii 85218. (v Dům a zahrada)

Dotazy na produkt

Prodávejte a vydělávejte s námi

Chci se stát partnerem

O Merchant market

Budoucnost nakupování je na marketplace memark.cz. Chcete-li jako prodejce udržet krok s dobou a navýšit své prodeje, je čas dát šanci marketplace a začít prodávat s ostatními prodejci pod jednou střechou na memark.cz! 

Memark | © 2022

Poski.com Poski.com s.r.o.