Upozorňujeme zákazníky, že z důvodu dovolené u prodejců retro-darky a Cedule-Cedulky ve dnech 15.- 21.8.2022 budou jejich objednávky zpracovávány až následující týden. Děkujeme za pochopení.
Upozorňujeme zákazníky, že z důvodů dovolených může u některých objednávek dojít k prodlení při doručení. Děkujeme za pochopení.

Stojan na palivové dříví průhledný 80x35x100 cm tvrzené sklo

Značka: prodejce neuvedl

Stojan na palivové dříví průhledný 80x35x100 cm tvrzené sklo

Popis produktu

Tento obdélníkový stojan na palivové dříví představuje ideální řešení pro úhledné skladování vašeho palivového dříví.Tento stojan na palivové dříví je vyrobený z tvrzeného skla, takže je velmi robustní a bytelný. Je nezbytností pro každého, kdo má krb či krbová kamna, aby mohl mít palivové dříví úhledně naskládané a vždy po ruce. Do tohoto vysokého držáku na polena se vejde dostatečné množství dříví, abyste mohli kdykoliv přiložit do ohně a udržovat domov teplý po celou zimu.Barva: průhlednáMateriál: tvrzené sklo, ocelRozměry: 80 x 35 x 100 cm (D x Š x V)Montáž nutná: anoVAROVÁNÍ:Aby nedošlo k převrácení, musí být tento produkt upevněný ke zdi pomocí přiloženého příslušenství.
Zobrazit více

Detaily produktu

Výrobce prodejce neuvedl
UCPS kód 3979426
UPC kód (EAN) 8720286369968
Pozice v kategorii 90. (v Krby)
Pozice v kategorii 85681. (v Dům a zahrada)

Dotazy na produkt

Prodávejte a vydělávejte s námi

Chci se stát partnerem

O Merchant market

Budoucnost nakupování je na marketplace memark.cz. Chcete-li jako prodejce udržet krok s dobou a navýšit své prodeje, je čas dát šanci marketplace a začít prodávat s ostatními prodejci pod jednou střechou na memark.cz! 

Memark | © 2022

Poski.com Poski.com s.r.o.