Strahovanka : Hraje pro všechny

Značka: prodejce neuvedl

Strahovanka : Hraje pro všechny

Popis produktu

Strahovanka vznikla v roce 1962 po zrušení a rozdělení velkého orchestru Čs. státního souboru písní a tanců. Jméno převzala přímo z prostor Strahovského kláštera, kde sídlila. Od roku 1986 stojí v čele Strahovanky trumpetista František Adámek. S jeho příchodem začala mít kapela zvuk klasické dechovky. Chybějící nástroje byly obsazeny novými hráči a orchestr postupně dostával pravou tvář. Od svého založení Strahovanka uskutečnila přes 5 000 vystoupení. Jejímu mistrovství aplaudovali posluchači a diváci mnoha zemí jak v Evropě, tak v zámoří. Nejjižněji hrála v africké Lybii, nejseverněji ve Finsku za polárním kruhem, nejzápadněji v Argentině a nejvýchodněji v Číně. Kapela natočila také bezpočet písniček v rozhlase a televizi. 


Pokud jste se se Strahovankou dosud nesetkali, tak doufáme, že Vám toto album přinese radost, dobrou náladu a pohodu, a že si každý z Vás zde najde svoji oblíbenou písničku. Na tomto dvojalbu najdete také několik vánočních písní a koled a také se Vám Strahovanka představí coby dechovka netradičně s několika známými evergreeny populární hudby.

Zobrazit více

Detaily produktu

Výrobce Popron
UCPS kód 3734082
UPC kód (EAN) 8595031421822
Pozice v kategorii 348. (v Hudba různá)
Pozice v kategorii 518. (v Hudba, filmy a PC hry)

Dotazy na produkt

Prodávejte a vydělávejte s námi

Chci se stát partnerem

O Merchant market

Budoucnost nakupování je na marketplace memark.cz. Chcete-li jako prodejce udržet krok s dobou a navýšit své prodeje, je čas dát šanci marketplace a začít prodávat s ostatními prodejci pod jednou střechou na memark.cz! 

Memark | © 2023

Poski.com Poski.com s.r.o.