Sůl do koupele LEVANDULE S PLÁTKY RŮŽÍ 300g

Značka: Leona Balgová

Novinka
Sůl do koupele LEVANDULE S PLÁTKY RŮŽÍ 300g
  • Přirodní
  • Více

Popis produktu

HANDMADE sůl do koupele LEVANDULE S PLÁTKY RŮŽÍ obsahuje mořskou sůl, himalájskou sůl, olivový olej, sušené květy levandule, slézu a růže a kvalitní esenciálních levandulový olej. Jde o přírodní produkt.

Mořská sůl uvolňuje svalové napětí, pomáhá při léčbě kožních zánětů a zmírňuje revmatické projevy a metabolické poruchy. Zároveň čistí, hydratuje a omlazuje pokožku, aktivuje oběhový systém a působí blahodárně při snížené funkci štítné žlázy.

Himalájská sůl napomáhá při uvolnění a regeneraci celého těla. Uvolní ztuhlé svaly a klouby a zlepší prokrvení pokožky. Má příznivý vliv na léčbu kožních onemocnění, alergií, ekzémů a astmatu. Dále himalájská sůl čistí a hydratuje pokožku a díky obsáhlému množství minerálů pomáhá detoxikovat organismus.

Olivový olej zbavuje pokožku volných radikálů. Dále hydratuje a zvlhčuje pokožku, chrání ji proti předčasnému stárnutí a poskytuje ochranu před poškození sluncem.

Levandule lékařská je známá především pro své zklidňující schopnosti. Je výborným pomocníkem při zmírnění stresu, bolestech hlavy, nervozitě, nespavosti a závratích. Má hojivé účinky na pokožku, pomáhá na mírnější popáleniny a dokáže urychlit dobu hojení. Levandule podporuje tvorbu nových buněk, regeneruje tělo a uvolňuje svaly.

Sléz působí především jako prostředek proti akné. Tato modrofialová bylinka zjemní a osvěží naši pokožku a působí proti projevům stárnutí kůže. Kromě toho pomáhá na otoky na těle, zejména vzniklé při zlomeninách.

Růže dodává mladiství vzhled naší pokožce. Hydratuje, vyživuje, zvláčňuje a regeneruje pokožku. Je velmi šetrná. Proto je vhodná i pro osoby s citlivou kůží a se sklonem k zarudnutí. Růže zmírňuje vrásky a napomáhá vrátit elasticitu pleti.

Kvalitní esencíální olej z levandule lékařské nám pomůže navodit příjemnou atmosféru, díky níž si při koupeli odpočine naše tělo i duše.

Zobrazit více

Detaily produktu

Výška zabaleného produktu 8,0 cm
Šířka zabaleného produktu 10,0 cm
Délka zabaleného produktu 28,0 cm
Hmotnost zabaleného produktu 0,40 kg
Výrobce Leona Balgová
UCPS kód 3205171
Pozice v kategorii 7. (v Koupelové pěny a soli)
Pozice v kategorii 2916. (v Krása, zdraví a drogerie)

Dotazy na produkt

Prodávejte a vydělávejte s námi

Chci se stát partnerem

O Merchant market

Budoucnost nakupování je na marketplace memark.cz. Chcete-li jako prodejce udržet krok s dobou a navýšit své prodeje, je čas dát šanci marketplace a začít prodávat s ostatními prodejci pod jednou střechou na memark.cz! 

Memark | © 2022

Poski.com Poski.com s.r.o.