Upozorňujeme zákazníky, že z důvodů dovolených může u některých objednávek dojít k prodlení při doručení. Děkujeme za pochopení.

Surový Černý Disthen / Kyanit - Klid & Vyrovnanost, 28gr

Značka: prodejce neuvedl

Surový Černý Disthen / Kyanit -  Klid & Vyrovnanost, 28gr

Popis produktu

Když jsem poprvé narazila na černý kyanit, připomněl mi (navzdory své barvě) andělská křídla. Uchvátil mě svou nesmírně přátelskou a něžnou energií, která ještě zesílí, když vezmete kousek do dlaní. Jemňounký kámen, který se stane ochráncem při duchovní práci, astrálním cestování a energetickém čištění a praktikování energetického léčení.
Kyanit je vynikající pro naladění a meditaci. Přináší klid a vyrovnanost a funguje jako výkonný vysílač a zesilovač vysokofrekvenčních energií, čímž podněcuje duševní schopnosti společně s intuicí. Díky své schopnosti naladit se na kauzální (příčinnou) rovinu, dokáže kyanit vyvolávat projevy duchovní energie  v podobě myšlenek. Tento krystal nabízí spojení s duchovním průvodcem a vyvolává soucit. 
Černý kyanit se od svého modrého bratříčka liší zejména ve své síle a schopnosti vyrovnávat a harmonizovat náš čakrový systém a je silných ochráncem při meditaci a po ní. 
Rozměry: cca 47 x 55 x 12mmHmotnost: cca 28 grZemě původu: Brazílie
Pozor - surový disthen je křehký kamínek. Chovejte se k němu tedy vždy jemně. 
Domů vám přijde přesně ten kousek, který si prohlížíte na fotografiích.
 
Zobrazit více

Detaily produktu

Výrobce prodejce neuvedl
UCPS kód 3821141
Pozice v kategorii 705. (v Drahé kameny)
Pozice v kategorii 26547. (v Oblečení, obuv a doplňky)

Dotazy na produkt

Prodávejte a vydělávejte s námi

Chci se stát partnerem

O Merchant market

Budoucnost nakupování je na marketplace memark.cz. Chcete-li jako prodejce udržet krok s dobou a navýšit své prodeje, je čas dát šanci marketplace a začít prodávat s ostatními prodejci pod jednou střechou na memark.cz! 

Memark | © 2022

Poski.com Poski.com s.r.o.