UPOZORŇUJEME, ŽE VEŠKERÉ OBJEDNÁVKY PRODEJCE AUTODOPLNKYSTORE.CZ PŘIJATÉ OD 20.12.2021 BUDEME EXPEDOVAT PO DOVOLENÉ A INVENTUŘE, KTERÁ BUDE PROBÍHAT DO 14. LEDNA 2022. DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ.

SURPASS STUNT Car BLUE 2WD, 360° otočky na zadních, barevné LED, hudební modul, DEMO, RTR

Značka: prodejce neuvedl

SURPASS STUNT Car BLUE 2WD, 360° otočky na zadních, barevné LED, hudební modul, DEMO, RTR

Popis produktu

SURPASS STUNT Car BLUE 2WD, 360° otočky na zadních, barevné LED osvětlení, hudební modul, DEMO režim, gumové pneumatiky, nezávislé odpružení zadní nápravy, RTR NESKUTEČNĚ HRAVÉ A ZÁBAVNÉ AUTÍČKO SURPASS STUNT CAR BLUE 2WD JE TOU NEJLEPŠÍ VOLBOU PRO NEJMLADŠÍ KASKADÉRY. BITELNÉ ZPRACOVÁNÍ, BLÁZNIVÉ JÍZDNÍ KOUSKY A BAREVNÁ LED SVĚTLA S HUDBOU SI ZAMILUJE KAŽDÉ DÍTĚ.2 WD * 2.4 GHz * 360° OTOČKY NA ZADNÍCH * BEREVNÉ LED * HUDEBNÍ MODUL * DEMO REŽIM * GUMOVÉ PNEUMATIKY * RTRDíky tomuto kaskadérskému autu může být i z Vaší nejmenší ratolesti pravý závodník a kaskadér. SURPASS STUNT Car BLUE 2WD je zkonstruován s ohledem na ty nejmladší řidiče, což je vidět na první pohled na robustní a kvalitně zpracovaný model. Pohon je řešen náhonem na zadní nápravu, která má nezávislé zavěšení s dvojicí velkých zadních kol (větších než předních) s gumovými pneumatikami. Jistě si všimnete v zadní části ještě jedné zajímavosti a to odpružených přídavných koleček, díky kterým SURPASS dokáže dělat 360° otočky na zadních aniž by se převrátil. Režim DEMO Vám představí automaticky všechny funkce, kterých je auto schopné k tomu hraje hudba z hudebního modulu, které auto také vlastní a blikají barevná LED světla. Ovládání je řešeno volantovým ovladačem 2.4 GHz s 5 kanály. Váš malý řidič bude uchvácen jakmile toto auto spatří v akci.Technické specifikace: Pohon 2 WD360° otočky na zadníchNezávislé zavěšení zadní nápravyGumové pneumatikyBarevné LED osvětleníHudební modulRežim DEMOVolantový ovladač 2.4 GHz, 5 kanálůDosah až 60 metrůAkumulátor Ni-Cd 7,2V / 700 mAhDoba provozu až 15 minutDélka 230 mmŠířka 190 mmVýška 160 mmHmotnost 669 gramů vč. baterieObsah balení:SURPASS STUNT Car BLUE 2WDVolantový ovladač 2.4 GHzNabíjecí USB kabelAkumulátor Ni-Cd 7,2V / 700 mAhNávod k použitíModel je vhodný pro děti od 3 let. Pro zprovoznění budete potřebovat 2x AA baterii do ovladače.Pro náhradní díly navštivte naší sekci náhradních dílů, nebo zašlete poptávku e-mailem. 
Zobrazit více

Detaily produktu

Výrobce prodejce neuvedl
UCPS kód 3202240
UPC kód (EAN) 4260286070272
Pozice v kategorii 323. (v RC modely)
Pozice v kategorii 19530. (v Hračky, papírnictví a modelářství)

Dotazy na produkt

Prodávejte a vydělávejte s námi

Chci se stát partnerem

O Merchant market

Budoucnost nakupování je na marketplace memark.cz. Chcete-li jako prodejce udržet krok s dobou a navýšit své prodeje, je čas dát šanci marketplace a začít prodávat s ostatními prodejci pod jednou střechou na memark.cz! 

Memark | © 2022

Poski.com Poski.com s.r.o.