SYMBO WEEBOT W150

Značka: prodejce neuvedl

SYMBO WEEBOT W150

Popis produktu

Popis produktu
Na okna od 50x50 cm
Vhodný na střední a velká okna
Možnost zvolení 2 druhů pohybu
Patentovaná vibrační podložka pro dokonalé čištění
Pro svislé povrchy
Dálkové ovládání

Technická specifikace
Model: Symbo Weebot W150
Barva: černá
Hmotnost: 2,04 kg
Vstupní napětí: 100-240 V, ~50/60 Hz, 2 A
Pracovní napětí: 24 V DC, 3.75 A
Spotřeba: 75 W
Záložní baterie: Li-Ion, 700 mAh
Max. čas vykrytí výpadku proudu baterií: 15 min.
Hlučnost: 75 dB
Podtlak: 3,5 kPa
Maximální mezera mezi plochami skla: 4 mm (spára mezi dlaždicemi)
Alarm v případě výpadku el. proudu: ano
Délka kabelů mezi adaptérem a robotem: cca 4 m
Minimální sklon čištěného povrchu: 30°

Čištění oken nebylo nikdy jednodušší. Symbo Weebot W150 je robotický čistič na okna s vibrační podložkou pro dokonalé čištění oken a skel. Vibrační podložka aktivně stírá povrch před robotem a velká čistící utěrka nabírá zbylé nečistoty. Díky své technologii zvládne také povrchy s minimálním sklonem 30°. Funkce detekce okrajů zajistí, že Symbo Weebot W150 je vhodný také pro bezrámová okna. Při výpadku proudu nemusíte mít strach, že by se váš robot poškodil. Záložní baterie chrání robota proti pádu a poškození.

Robotický čistič oken Symbo Weebot W150 doporučujeme na okna s minimálním rozměrem 50x50 cm. Je skvělým pomocníkem pro majitele domů s velkými prosklenými plochami nebo bytů s prosklenými balkóny, kde je čištění nebezpečné. Je vhodný také na bezrámová okna a zrcadla, jako i další běžné plochy.

Revoluční novinkou u robotického čističe Symbo Weebot W150 je patentovaná vibrační podložka, která má jediný úkol - dokonale vyčistit vaše okna. Tato aktivní podložka kmitá ze strany na stranu a spolu s jemnými vibracemi zajistí maximální účinnost úklidu.

Pomocí dálkového ovládání můžete robotovi určit způsob pohybu a čištění. Režim čištění ve tvaru N je vhodný pro vysoká okna. Režim čištění ve tvaru Z je vhodný pro široká okna. Symbo Weebot W150 je vybaven funkcí, která zajištuje, že v případě přerušení robot bude pokračovat tam kde skončil.

Symbo Weebot W150 je vhodný také pro bezrámová okna. Robot je vybaven senzory, které detekují hranu okna a zabraňují tak případné ztrátě podtlaku a následnému pádu robota. Díky této technologii robot okno vyčistí až do krajů.

Pomocí dálkového ovládání si můžete ručně najet na znečištěné místo a poté zahájit krátký proces intenzivního lokálního čištění. Tuto funkci aktivujete stiskem tlačítka na dálkovém ovladači.

Při výpadku proudu nemusíte mít strach, že by se váš robot poškodil. Symbo Weebot W150 je vybaven záložní baterií, která chrání robota proti pádu a poškození. Součástí balení je také bezpečnostní lano, které plní stejnou funkci.

Součást robotického čističe Symbo Weebot W150 jsou utěrky z mikrovlákna. Tyto utěrky můžete jednoduše vyprat bez aviváže a znovu je tak použít pro další čištění.

Tipy pro použítí čístícího roztoku: Nejprve robota nechat přisát na okno (pokud je okno moc špinavé, místo kam budeme robota přikládat nahrubo vyčistit), potom nastříkat čistící roztok na zbytek okna a pustit. Čistící roztok je možné také nastříkat na utěrky a poté utěrky připevnit na robota. Přímo na robota nestříkejte čistící roztok nikdy, hrozí riziko poškození robota.
Před prvním použitím doporučujeme nejdřív nechat nabít záložní baterii. Bez jejího plného nabití nebude robot z bezpečnostních důvodů fungovat.
Zobrazit více

Detaily produktu

Výrobce Symbo
UCPS kód 427924
UPC kód (EAN) 0704907107700
Pozice v kategorii 41. (v Vysavače)
Pozice v kategorii 6975. (v Elektronika, telefony a počítače)

Dotazy na produkt

Prodávejte a vydělávejte s námi

Chci se stát partnerem

O Merchant market

Budoucnost nakupování je na marketplace memark.cz. Chcete-li jako prodejce udržet krok s dobou a navýšit své prodeje, je čas dát šanci marketplace a začít prodávat s ostatními prodejci pod jednou střechou na memark.cz! 

Memark | © 2021

Poski.com Poski.com s.r.o.