UPOZORNĚNÍ: z důvodu dovolených funguje telefonická podpora v omezeném režimu. Pokud se nedovoláte, kontaktujte nás e-mailem. Děkujeme za pochopení.
  • Úvod
  •  » 
  • Nezařazeno Heureka
  •  » 
  • Tarkett AKCE: 131x421 cm PVC podlaha AladinTex 150 Jura brown - Rozměr na míru cm Hnědá, Velké (190x270 cm a větší), Syntetický (umělý)

Tarkett AKCE: 131x421 cm PVC podlaha AladinTex 150 Jura brown - Rozměr na míru cm Hnědá, Velké (190x270 cm a větší), Syntetický (umělý)

Značka: prodejce neuvedl

Tarkett AKCE: 131x421 cm PVC podlaha AladinTex 150 Jura brown - Rozměr na míru cm Hnědá, Velké (190x270 cm a větší), Syntetický (umělý)

Popis produktu

PVC podlaha do celé domácnosti s realistickým dekorem dřevěných lamel, spíše tmavší, ale ne zase tak úplně, prostě tak akorát. AladinTex 150 Jura brown má hladký povrch, což výrazně usnadňuje čištění. PVC je vhodné i do místností s podlahovým vytápěním. Měkčený pěnový podklad zvyšuje nášlapnou vrstvu, a tak toto PVC lépe tlumí kročejový hluk, lépe izoluje chlad od země a lépe také vyrovnává drobné nerovnosti. Dáváme si záležet na tom, abychom Vám tuto podlahu z naší vlastní kolekce dlouhodobě nabízeli na bezkonkurenční cenu.
Zobrazit více

Detaily produktu

Výrobce Tarkett
UCPS kód 5400228

Dotazy na produkt

Prodávejte a vydělávejte s námi

Chci se stát partnerem

O Merchant market

Budoucnost nakupování je na marketplace memark.cz. Chcete-li jako prodejce udržet krok s dobou a navýšit své prodeje, je čas dát šanci marketplace a začít prodávat s ostatními prodejci pod jednou střechou na memark.cz! 

Memark | © 2024

Poski.com Poski.com s.r.o.