Upozorňujeme zákazníky, že vzhledem k enormnímu nárůstu objednávek u většiny prodejců z důvodu uzavření obchodů, může docházet k opoždění expedice a doručení.

Textilní sněhové řetězy 165/65 R14 Autosock 540

Značka: prodejce neuvedl

Textilní sněhové řetězy 165/65 R14 Autosock 540

Popis produktu

Perfektní pomoc pro Váš vůz v zimním období Snadné navlékání a sundavání i v chlaném a nepříznívém počasí Pohodlná jízda – až rychlostí 50 km/h Nezpůsobuje hluk ani vibrace Nízká váha, jednoduchá skladovatelnost Po nasazení samovystředění jízdou Je možné znovu použít a vyprat ručně nebo v pračce Šetrné k životnímu prostředí Neničí disky ani karoserii Schváleno TÜV a GS Výrobek je homologován pro EU a rakouské dálnice Použitelné takřka na všechny osobní automobily Schváleno největšími výrobci automobilů Použitelné pro všechny automobily s nízkou výškou mezi kolem a blatníkem, stějně tak jako se všemi elektronickými bezpečnostními systémy (ESP, ABS).

 
 
 
Zobrazit více

Detaily produktu

Výrobce AutoSock
UCPS kód 360571
Pozice v kategorii 684. (v Autodoplňky různé)
Pozice v kategorii 6734. (v Auto-moto)

Dotazy na produkt

Prodávejte a vydělávejte s námi

Chci se stát partnerem

O Merchant market

Budoucnost nakupování je na marketplace memark.cz. Chcete-li jako prodejce udržet krok s dobou a navýšit své prodeje, je čas dát šanci marketplace a začít prodávat s ostatními prodejci pod jednou střechou na memark.cz! 

Memark | © 2021

Poski.com Poski.com s.r.o.