Upozorňujeme zákazníky, že z důvodu dovolené u prodejců retro-darky a Cedule-Cedulky ve dnech 15.- 21.8.2022 budou jejich objednávky zpracovávány až následující týden. Děkujeme za pochopení.
Upozorňujeme zákazníky, že z důvodů dovolených může u některých objednávek dojít k prodlení při doručení. Děkujeme za pochopení.

TV skříňka bílá 110 x 34 x 40 cm masivní borové dřevo

Značka: prodejce neuvedl

TV skříňka bílá 110 x 34 x 40 cm masivní borové dřevo

Popis produktu

Se svým moderním a praktickým designem se tato robustní TV skříňka stane ústředním bodem vašeho pokoje.Prémiový materiál: Masivní borové dřevo je krásný přírodní materiál. Pro pevnější povrch a snadné čištění ošetřete nábytek olejem, voskem, lakem nebo lazurou. Borové dřevo má rovnou kresbu a obsahuje suky, které materiálu dodávají jeho charakteristický, rustikální vzhled.TV skříňka je navržena se 4 dvířky a 2 přihrádkami, poskytne vám tedy spoustu úložného prostoru pro přehledné uschování vašich multimediálních zařízení, knih a dalších předmětů, které tak budete mít pěkně po ruce.Možnost vystavení: Robustní horní deska je ideální pro vystavení dekorativních předmětů, fotorámečků nebo pokojových rostlin.Barva: bíláMateriál: masivní borové dřevoRozměry: 110 x 34 x 40 cm (Š x H x V)Montáž nutná: ano
Zobrazit více

Detaily produktu

Výrobce prodejce neuvedl
UCPS kód 4007877
UPC kód (EAN) 8720286904886
Pozice v kategorii 2504. (v Obývací stěny)
Pozice v kategorii 71680. (v Nábytek)

Dotazy na produkt

Prodávejte a vydělávejte s námi

Chci se stát partnerem

O Merchant market

Budoucnost nakupování je na marketplace memark.cz. Chcete-li jako prodejce udržet krok s dobou a navýšit své prodeje, je čas dát šanci marketplace a začít prodávat s ostatními prodejci pod jednou střechou na memark.cz! 

Memark | © 2022

Poski.com Poski.com s.r.o.