Upozorňujeme zákazníky, že z důvodů dovolených může u některých objednávek dojít k prodlení při doručení. Děkujeme za pochopení.

TV skříňky 5 ks bílé masivní borové dřevo

Značka: prodejce neuvedl

TV skříňky 5 ks bílé masivní borové dřevo

Popis produktu

Tyto klasické TV skříňky mají šikovný a zároveň trendový design, který ve vašem pokoji okamžitě upoutá pozornost.Závěsné skříňky jsou vyrobené z masivního borového dřeva, které zajišťuje jejich pevnost, odolnost a dlouhou životnost. Poslouží vám jako ideální místo pro uložení knih, sběratelských předmětů, dekorací a dalších věcí. Prázdnou stěnu tak promění v designový prvek. Plovoucí skříňky se navíc snadno čistí vlhkým hadříkem.Upozornění: Šroub(y) a hmoždinka (hmoždinky) pro připevnění na stěnu nejsou součástí balení. Použijte šroub(y) a hmoždinku (hmoždinky) vhodné pro vaše stěny. Pokud si nejste jisti, vyhledejte odbornou radu. Pečlivě si přečtěte a dodržujte každý krok pokynů.Barva: bíláMateriál: masivní borové dřevoMontáž nutná: anoBalení obsahuje:1 x TV skříňka: 45 x 30 x 35 cm (Š x H x V)2x TV skříňka: 60 x 30 x 35 cm (Š x H x V)1 x TV skříňka: 30 x 30 x 40 cm (Š x H x V)1 x TV skříňka: 30 x 30 x 60 cm (Š x H x V)
Zobrazit více

Detaily produktu

Výrobce prodejce neuvedl
UCPS kód 3997936
UPC kód (EAN) 8720286928073
Pozice v kategorii 1547. (v Obývací stěny)
Pozice v kategorii 68383. (v Nábytek)

Dotazy na produkt

Prodávejte a vydělávejte s námi

Chci se stát partnerem

O Merchant market

Budoucnost nakupování je na marketplace memark.cz. Chcete-li jako prodejce udržet krok s dobou a navýšit své prodeje, je čas dát šanci marketplace a začít prodávat s ostatními prodejci pod jednou střechou na memark.cz! 

Memark | © 2022

Poski.com Poski.com s.r.o.