Upozorňujeme zákazníky, že z důvodu dovolené u prodejců retro-darky a Cedule-Cedulky ve dnech 15.- 21.8.2022 budou jejich objednávky zpracovávány až následující týden. Děkujeme za pochopení.
Upozorňujeme zákazníky, že z důvodů dovolených může u některých objednávek dojít k prodlení při doručení. Děkujeme za pochopení.

TV stolek 110 x 30 x 45 cm hrubé mangovníkové dřevo

Značka: prodejce neuvedl

TV stolek 110 x 30 x 45 cm hrubé mangovníkové dřevo

Popis produktu

Pokud vašemu bydlení chybí rustikální šarm, opepřený špetkou industriálního stylu, pak může tento malý nedostatek vyřešit náš TV stolek z masivního dřeva. Poslouží vám nejen jako praktický doplněk, ale také jako poutavá dekorace.Komoda je vybavena 3 poličkami a 3 zásuvkami, ve kterých najdete dostatek prostoru pro uložení časopisů, knih a dalších drobností, které chcete mít na dosah ruky. Hi-fi skříňka je zhotovená z masivního mangovníkového dřeva s přírodní povrchovou úpravou a má velmi originální vzhled. Zručné řemeslné zpracování a nádherná kresba mangovníkového dřeva dávají každému kusu nábytku jedinečný a od všech dalších kusů mírně odlišný charakter. Železný rám s práškovým nátěrem navíc přispívá ke stabilní a robustní struktuře a industriálnímu stylu této stereo skříňky.Důležitá poznámka: Odstíny a kresba dřeva se mohou lišit kus od kusu, proto je každý z našich TV stolků naprosto jedinečný a lehce odlišný od ostatních. Výběr kusu k dodání je náhodný.Materiál: masivní hrubé mangovníkové dřevo s přírodní povrchovou úpravou, železo s černou práškovou barvou, MDFRozměry: 110 x 30 x 45 cm (D x Š x V)3 zásuvky a 3 policeMontáž nutná: ano
Zobrazit více

Detaily produktu

Výrobce prodejce neuvedl
UCPS kód 3998535
UPC kód (EAN) 8720286485033
Pozice v kategorii 1700. (v Obývací stěny)
Pozice v kategorii 68975. (v Nábytek)

Dotazy na produkt

Prodávejte a vydělávejte s námi

Chci se stát partnerem

O Merchant market

Budoucnost nakupování je na marketplace memark.cz. Chcete-li jako prodejce udržet krok s dobou a navýšit své prodeje, je čas dát šanci marketplace a začít prodávat s ostatními prodejci pod jednou střechou na memark.cz! 

Memark | © 2022

Poski.com Poski.com s.r.o.