Upozorňujeme zákazníky, že z důvodů dovolených může u některých objednávek dojít k prodlení při doručení. Děkujeme za pochopení.

TV stolek se zásuvkami masivní akácie sheeshamová úprava 140 cm

Značka: prodejce neuvedl

TV stolek se zásuvkami masivní akácie sheeshamová úprava 140 cm

Popis produktu

Náš lazurovaný TV stolek z masivního akáciového dřeva v sheeshamovém odstínu je nepřehlédnutelným doplňkem do vašeho pokoje!Stolek je vyroben z masivního, vysoce kvalitního akáciového dřeva, což je tropické tvrdé dřevo, které je trvanlivé a odolné vůči klimatickým vlivům. Skříňka je leštěná, lakovaná a lazurovaná do sheeshamového odstínu. Každá fáze výrobního procesu je prováděna s největší pečlivostí, ať už se jedná o leštění nebo lakování. Díky řemeslnému zpracování a překrásné kresbě dřeva je každý kus nábytku zcela jedinečný a lehce odlišný od ostatních. Rám z oceli s práškovým nástřikem přispívá ke stabilitě stolu. Design se dvěma zásuvkami vám poskytne extra úložný prostor na maličkosti, které chcete mít po ruce, jako například dálková ovládání.Důležité upozornění: Odstín se může lišit kus od kusu, díky čemuž je každý z našich TV stolků jedinečný. Výběr kusu k dodání je náhodný.Materiál: masivní akáciové dřevo + rám z oceli s práškovým nástřikemRozměry: 140 x 41 x 45 cm (D x Š x V)2 zásuvkyLeštěný a lakovaný s lazurou v sheeshamovém odstínuMontáž je velmi snadná
Zobrazit více

Detaily produktu

Výrobce prodejce neuvedl
UCPS kód 3993174
UPC kód (EAN) 8718475579441
Pozice v kategorii 430. (v Obývací stěny)
Pozice v kategorii 61269. (v Nábytek)

Dotazy na produkt

Prodávejte a vydělávejte s námi

Chci se stát partnerem

O Merchant market

Budoucnost nakupování je na marketplace memark.cz. Chcete-li jako prodejce udržet krok s dobou a navýšit své prodeje, je čas dát šanci marketplace a začít prodávat s ostatními prodejci pod jednou střechou na memark.cz! 

Memark | © 2022

Poski.com Poski.com s.r.o.