Upozorňujeme zákazníky, že z důvodů dovolených může u některých objednávek dojít k prodlení při doručení. Děkujeme za pochopení.

TV stolek šedý 100 x 30 x 30 cm dřevotříska

Značka: prodejce neuvedl

TV stolek šedý 100 x 30 x 30 cm dřevotříska

Popis produktu

Tato robustní TV skříňka má praktický a trendový design, který upoutá pozornost v každém pokoji.Stylový TV stolek se montuje na zeď, kde zapůsobí jako nadčasový doplněk vaší domácnosti. Obsahuje 2 přihrádky, je tedy ideální pro ukládání vašich časopisů, DVD a dalších věcí. Pro snazší přístup disponuje výklopnými dvířky. K očištění televizní skříňky vám postačí navlhčený hadřík.Stereo skříňku lehce sestavíte s přiloženými montážními materiály.Barva: šedáMateriál: dřevotřískaRozměry: 100 x 30 x 30 cm (Š x H x V)Dvě výklopná dvířkaMontáž nutná: anoUpozornění: Šroub(y) a hmoždinka (hmoždinky) do stěny nejsou součástí balení. Dokupte si prosím šroub(y) a hmoždinku (hmoždinky) vhodné pro vaše stěny. Pokud si nejste jisti, jaký materiál potřebujete, požádejte o radu odborníka. Pečlivě si přečtěte pokyny a dodržujte každý krok.
Zobrazit více

Detaily produktu

Výrobce prodejce neuvedl
UCPS kód 4002705
UPC kód (EAN) 8719883914640
Pozice v kategorii 1838. (v Obývací stěny)
Pozice v kategorii 64861. (v Nábytek)

Dotazy na produkt

Prodávejte a vydělávejte s námi

Chci se stát partnerem

O Merchant market

Budoucnost nakupování je na marketplace memark.cz. Chcete-li jako prodejce udržet krok s dobou a navýšit své prodeje, je čas dát šanci marketplace a začít prodávat s ostatními prodejci pod jednou střechou na memark.cz! 

Memark | © 2022

Poski.com Poski.com s.r.o.