Upozorňujeme zákazníky, že vzhledem k blížícím se svátkům a velkému vytížení prodejců i dopravců, může docházet k opoždění expedice a doručení.

Tvrzené sklo 5D pro Huawei P20 Pro, plné lepení, černá

Značka: prodejce neuvedl

Tvrzené sklo 5D pro Huawei P20 Pro, plné lepení, černá

Popis produktu

Tvrzené / temperované sklo v provedení 5D je téměř dokonalou ochranou Vašeho displeje. Sklo je označeno jako celoplošné, takže zakryte většinu viditelného displeje mobilního telefonu. Jeho tloušťka se pohybuje kolem 0.3mm a díky zvolenému polymeru s tvrdostí 9H jej nejde standartními způsoby poškrábat,. Sklo má umístěnou lepící vrstvu po celé ploše sklíčka. Čirou část vždy doplňuje barevný rámeček, díky kterému může být sklo po celé ploše displeje.

V případě, že Vám mobil spadne nešikovně na zem, pravděpodobně dojde k prasknutí sklíčka. Není to jeho vada, je to tak záměrně. Při pádu telefonu na tvrdý povrch, je nutné uvolnění energie. K tomu poslouží právě tvrzené sklíčko a díky pohlcení energie dojde k jeho prasknutí. Dochází tak k ochraně touchscreenu nebo displeje telefonu. Taková oprava vyjde na několik tisíc korun a tomu se dá tvrzeným sklíčkem zabránit.

Hlavní vlastnosti:

  • tvrdost 9H
  • celoplošné provedení
  • celoplošné lepení
  • obsahuje barevný rámeček
Zobrazit více

Detaily produktu

Výrobce MobilPouzdra.cz
UCPS kód 4374309
UPC kód (EAN) 5901737898128
Pozice v kategorii 174. (v Ochranná skla)
Pozice v kategorii 3111. (v Elektronika, telefony a počítače)

Dotazy na produkt

Prodávejte a vydělávejte s námi

Chci se stát partnerem

O Merchant market

Budoucnost nakupování je na marketplace memark.cz. Chcete-li jako prodejce udržet krok s dobou a navýšit své prodeje, je čas dát šanci marketplace a začít prodávat s ostatními prodejci pod jednou střechou na memark.cz! 

Memark | © 2023

Poski.com Poski.com s.r.o.