Tvrzené sklo HardGlass Max Lite pro Xiaomi 12 / Xiaomi 12X, černá

Značka: prodejce neuvedl

Tvrzené sklo HardGlass Max Lite pro Xiaomi 12 / Xiaomi 12X, černá

Popis produktu

HardGlassMax Lite je ochranné sklo, které poskytuje nejvyšší možnou ochranu proti poškrábání. Jeho tvrdost stojí na vysoké úrovni 9H. Leštěné a zaoblené strany skel vyrobené v 3D technologii bezchybně kopírují zakřivené hrany displeje. Tato kombinace a tloušťky 0,3mm zaručuje mimořádnou ochranu proti nárazu.

Díky oleofóbní vrstvě je HardGlassMAX Lite perfektně hladké s dokonalým skluzem prstu. Téměř cítíte, jako byste se přímo dotýkali displeje. Také usnadňuje odstraňování otisků prstů z povrchu displeje a jiných nečistot. Neporušené vizuální efekty a originální sytost zobrazovaných barev je docíleno díky dokonale čisté struktuře skla. Každá vrstva je pečlivě vybrána tak, aby byla zachována nejvyšší kvalita barev a ostrosti.Neuvěřitelná pevnost a nejvyšší tvrdost 9H je docílena temperováním skla při 400 °C. Rychlé a snadné použití je zajištěno díky celoplošnému pokrytí až k okrajům displeje. Díky tomu je přesnost a symetrie správného uchycení daleko jednodušší.HardGlassMax Lite, je k dispozici ve všech barevných variantách, které dokonale odpovídají originálním barevným variantám přístrojů.Všechny použité komponenty pocházejí od kvalitních japonských výrobců. Výrobní procesy HardGlassMax Lite jsou legitimní a plně šetrné k životnímu prostředí.

Hlavní vlastnosti:

  • celeplošné ochranné sklo na displej
  • tvrdost 9H
  • jednoduchá instalace

Souprava obsahuje: 3mk® HardGlassMax Lite, kartičku na rozetření bublin a čistící hadříkyRozměry balení: 19x11x0,8 cm (VxŠxH)Váha: 49,90g

Návod na instalaci skla:

Zobrazit více

Detaily produktu

Výrobce 3MK
UCPS kód 5514040
UPC kód (EAN) 5903108486064
Pozice v kategorii 818. (v Ochranná skla)
Pozice v kategorii 13434. (v Elektronika, telefony a počítače)

Dotazy na produkt

Prodávejte a vydělávejte s námi

Chci se stát partnerem

O Merchant market

Budoucnost nakupování je na marketplace memark.cz. Chcete-li jako prodejce udržet krok s dobou a navýšit své prodeje, je čas dát šanci marketplace a začít prodávat s ostatními prodejci pod jednou střechou na memark.cz! 

Memark | © 2023

Poski.com Poski.com s.r.o.