Upozorňujeme zákazníky, že z důvodů dovolených může u některých objednávek dojít k prodlení při doručení. Děkujeme za pochopení.

Tvrzené sklo HardGlass Max Lite pro Xiaomi Redmi Note 9T, černá

Značka: prodejce neuvedl

Tvrzené sklo HardGlass Max Lite pro Xiaomi Redmi Note 9T, černá

Popis produktu

HardGlass Max Lite poskytuje nejvyšší možnou ochranu proti poškrábání. Jeho tvrdost stojí na vysoké úrovni 9H. Leštěné a zaoblené strany skel vyrobené přesnou technologii bezchybně kopírují zakřivené hrany displeje. Tato kombinace a tloušťky 0,5mm zaručuje mimořádnou ochranu proti nárazu. Díky oleofóbní vrstvě je "HardGlass Max Lite" perfektně hladké s dokonalým skluzem prstu. Téměř cítíte, jako byste se přímo dotýkali displeje. Také usnadňuje odstraňování otisků prstů z povrchu displeje a jiných nečistot. Neporušené vizuální efekty a originální sytost zobrazovaných barev je docíleno díky dokonale čisté struktuře skla. Každá vrstva je pečlivě vybrána tak, aby byla zachována nejvyšší kvalita barev a ostrosti. Neuvěřitelná pevnost a nejvyšší tvrdost 9H je docílena temperováním skla při 400 °C po dobu 2 hodin. Rychlé a snadné použití je zajištěno díky celoplošnému pokrytí až k okrajům displeje. Díky tomu je přesnost a symetrie správného uchycení daleko jednodušší. Všechny použité komponenty pocházejí od kvalitních japonských výrobců. Výrobní procesy "HardGlass Max Lite" jsou legitimní a plně šetrné k životnímu prostředí. Souprava obsahuje: 3mk® HardGlass Max Lite, kartičku na rozetření bublin a čistící hadříky Rozměry balení: 19x11x0,8 cm (VxŠxH) Váha: 53g
Zobrazit více

Detaily produktu

Výrobce 3MK
UCPS kód 4006273
UPC kód (EAN) 5903108342698
Pozice v kategorii 762. (v Ochranná skla)
Pozice v kategorii 6245. (v Elektronika, telefony a počítače)

Dotazy na produkt

Prodávejte a vydělávejte s námi

Chci se stát partnerem

O Merchant market

Budoucnost nakupování je na marketplace memark.cz. Chcete-li jako prodejce udržet krok s dobou a navýšit své prodeje, je čas dát šanci marketplace a začít prodávat s ostatními prodejci pod jednou střechou na memark.cz! 

Memark | © 2022

Poski.com Poski.com s.r.o.