Tvrzené sklo Lens Pro ochrana kamery pro Samsung Galaxy S23+ (SM-S916)

Značka: prodejce neuvedl

Tvrzené sklo Lens Pro ochrana kamery pro Samsung Galaxy S23+ (SM-S916)

Popis produktu

Stačí chvilka nepozornosti a váš mobil spadne na chodník. Zvládne pokročilá elektronika fotoaparátu chytrého telefonu takový náraz? Je lepší neriskovat. Pohled na rozbitý objektiv mobilu může být opravdu bolestivý. Proto jsme vytvořili superpevné sklo s tvrdostí 9H, které zpevňuje objektiv tím, že pohlcuje energii nárazu při pádu zařízení z výšky. S ochranou Lens Protection Pro můžete fotit, jak často chcete, i když se váš mobil potýká s drsnou realitou chodníků a horských cest.

Špatná kvalita fotografií z mobilu? Možná, pokud je sklíčko objektivu poškrábané. S ochranou Lens Protection Pro nemůže objektiv mobilu poškrábat nic jiného než... diamant. To zaručuje nejvyšší stupeň tvrdosti - 9H. V praxi to znamená, že naše sklo ochrání objektiv fotoaparátu před agresivním svazkem klíčů nebo šroubovákem v kapse. Uložte si mobil, kam chcete, třeba i do batohu plného kovových předmětů, a užívejte si krásné fotografie.

Víme, že ochranné sklo na fotoaparát smartphonu může zkazit radost z fotografování. Špatně nasazené, příliš tlusté, neprůhledné. Proto jsme se při vývoji ochranného skla Lens Protection Pro zaměřili na nejvyšší kvalitu. Výsledkem je, že naše sklo dokonale pasuje na fotoaparát mobilu a zcela zakrývá objektiv, aniž by telefonu přidávalo na tloušťce. Fotografie jsou stejně krásné jako kdykoli předtím a ochrana je stejně silná jako kdykoli předtím.

Rychlá a snadná instalace je velkou výhodou produktu Lens Protection Pro. Neradi ztrácíme čas zdlouhavými úkony, jako je lepení skla na sklo. A už vůbec se nám nechce sklo odlepovat a znovu lepit. Naštěstí je instalace našich skel velmi jednoduchá. Úkol vám usnadní speciální instalační rámeček přizpůsobený vašemu modelu smartphonu. Vyčistěte jej, přiložte, nasaďte, přitlačte a voalá - hotovo! Během chvilky je čočka vašeho mobilu plně chráněna proti rozbití a poškrábání.

Obsah balení:

  • 1 sada Lens Protection Pro, vlhčený ubrousek, suchý hadřík.

Návod na instalaci:

Zobrazit více

Detaily produktu

Výrobce 3MK
UCPS kód 4845387
UPC kód (EAN) 5903108498425
Pozice v kategorii 296. (v Ochranná skla)
Pozice v kategorii 4018. (v Elektronika, telefony a počítače)

Dotazy na produkt

Prodávejte a vydělávejte s námi

Chci se stát partnerem

O Merchant market

Budoucnost nakupování je na marketplace memark.cz. Chcete-li jako prodejce udržet krok s dobou a navýšit své prodeje, je čas dát šanci marketplace a začít prodávat s ostatními prodejci pod jednou střechou na memark.cz! 

Memark | © 2023

Poski.com Poski.com s.r.o.