Upozorňujeme zákazníky, že z důvodu dovolené u prodejců retro-darky a Cedule-Cedulky ve dnech 15.- 21.8.2022 budou jejich objednávky zpracovávány až následující týden. Děkujeme za pochopení.
Upozorňujeme zákazníky, že z důvodů dovolených může u některých objednávek dojít k prodlení při doručení. Děkujeme za pochopení.

Ubbink Zahradní fontána chrlič King Frog

Značka: prodejce neuvedl

Ubbink Zahradní fontána chrlič King Frog

Popis produktu

Tento vodní chrlič v podobě žabího krále značky Ubbink je vynikající dekorativní vodní prvek pro vaši zahradu.Bronzové akcenty vnesou dotek elegance do každého venkovního prostoru. Tekoucí voda na okraji jezírka navíc vytvoří ještě zajímavější místo. Zahradní fontána je vyrobena z polyresinu, syntetické pryskyřice, a proto je lehká a odolná vůči povětrnostním vlivům.Poznámka: Lze ji připojit k jezírkové dekorační sadě 600 nebo 900 značky Ubbink (není součástí dodávky).Barva: bronzová a antracitováMateriál: polyresinRozměry: 19 x 20 x 27 cm (D x Š x V)LehkéOdolné vůči povětrnostním vlivům
Zobrazit více

Detaily produktu

Výrobce prodejce neuvedl
UCPS kód 3969379
UPC kód (EAN) 8711465860901
Pozice v kategorii 223. (v Jezírkové dekorace)
Pozice v kategorii 79871. (v Dům a zahrada)

Dotazy na produkt

Prodávejte a vydělávejte s námi

Chci se stát partnerem

O Merchant market

Budoucnost nakupování je na marketplace memark.cz. Chcete-li jako prodejce udržet krok s dobou a navýšit své prodeje, je čas dát šanci marketplace a začít prodávat s ostatními prodejci pod jednou střechou na memark.cz! 

Memark | © 2022

Poski.com Poski.com s.r.o.