Ultratenké gelové čiré pouzdro na XIAOMI Mi A2 Lite

Značka: prodejce neuvedl

Ultratenké gelové čiré pouzdro na XIAOMI Mi A2 Lite

Popis produktu

Praktické ochranné pouzdro na mobilní telefon značky NILLKIN je vyrobeno z kvalitního a pružného a ultra průhledného gelového materiálu. Výrobky této firmy jsou zárukou kvality a použití těch nejlepších materiálů.

Toto pouzdro samozřejmě není vyjímkou. Pouzdro přesně kopíruje tvar telefonu a díky své tenké tloušťce pouhých 0.6mm při manipulaci nijak nepřekáží. Pouzdro je zabaleno v originální krabičce (viz foto). Ergonomický tvar zajišťuje, že telefon lze bez problémů běžně užívat, to znamená, že obsahuje otvory nebo prolisy pro ovládací prvky telefonu (boční tlačítka, fotoaparát, otvor pro sluchátka, atd.) a není třeba pouzdro při běžném užívání z telefonu sundávat. Zvolený materiál umožňuje telefon ochránit před škrábanci, odřeninami a dokonce dokáže zmírnit následky pádu na zem.

Barevný odstín pouzdra i provedení se může mírně lišit.

Zobrazit více

Detaily produktu

Výrobce NILLKIN
UCPS kód 4493630
UPC kód (EAN) 6902048161245

Dotazy na produkt

Prodávejte a vydělávejte s námi

Chci se stát partnerem

O Merchant market

Budoucnost nakupování je na marketplace memark.cz. Chcete-li jako prodejce udržet krok s dobou a navýšit své prodeje, je čas dát šanci marketplace a začít prodávat s ostatními prodejci pod jednou střechou na memark.cz! 

Memark | © 2023

Poski.com Poski.com s.r.o.