Upozorňujeme zákazníky, že z důvodu dovolené u prodejců minibuticek - Ing. Monika Malinková a CEDR Pardubice o.p.s. v termínu 1. - 7.8.2022 budou jejich objednávky zpracovávány až následující týden. Děkujeme za pochopení.
Upozorňujeme zákazníky, že z důvodů dovolených může u některých objednávek dojít k prodlení při doručení. Děkujeme za pochopení.

Umělá rostlina bambus s květináčem zelená 110 cm

Značka: prodejce neuvedl

Umělá rostlina bambus s květináčem zelená 110 cm

Popis produktu

Dodejte vašemu bydlení trochu zeleně tímto umělým, ale přitom velmi působivým a jako živým bambusem. Bambus je 110 cm vysoký a je skvělou volbou pro váš domov nebo kancelář.Listy a květy rostliny jsou vypracované s dokonalými detaily, které působí uceleně a realisticky a nikdy neuschnou. Listy navíc mají mírně odlišné barevné varianty pro autentický vzhled a dojem. Tato dekorativní umělá rostlina je ideální pro každého, kdo chce mít doma nějaké rostliny, ale nemá čas o ně pečovat.Balení obsahuje 1 umělou rostlinu a 1 květináč.Typ rostliny: bambusBarva: zelená a hnědáMateriál: plast a polyesterVýška: 110 cmPočet listů: 460Dodávka obsahuje 1 umělou rostlinu a 1 květináč
Zobrazit více

Detaily produktu

Výrobce prodejce neuvedl
UCPS kód 3962917
UPC kód (EAN) 8719883553504
Pozice v kategorii 169. (v Květiny)
Pozice v kategorii 77804. (v Dům a zahrada)

Dotazy na produkt

Prodávejte a vydělávejte s námi

Chci se stát partnerem

O Merchant market

Budoucnost nakupování je na marketplace memark.cz. Chcete-li jako prodejce udržet krok s dobou a navýšit své prodeje, je čas dát šanci marketplace a začít prodávat s ostatními prodejci pod jednou střechou na memark.cz! 

Memark | © 2022

Poski.com Poski.com s.r.o.