Upozorňujeme zákazníky, že z důvodů dovolených může u některých objednávek dojít k prodlení při doručení. Děkujeme za pochopení.

Umělý vánoční stromek s LED sadou koulí a šiškami 210 cm

Značka: prodejce neuvedl

Umělý vánoční stromek s LED sadou koulí a šiškami 210 cm

Popis produktu

Tento překrásný umělý vánoční stromek se tvarem i vzhledem velmi podobá živému stromu a vykouzlí u vás tu pravou sváteční atmosféru pro nadcházející Vánoce.Vánoční stromek připomínající živou borovici má realisticky působící špičaté větvičky, které jsou na koncích ozdobené zelenými třpytkami, a je hustě rozvětvený. Tento půvabný stromek je lehký a má dlouhou životnost. Jehličnaté větvičky a přírodní borové šišky, které v balení najdete, lze uspořádat do jakékoli podoby. Umělý stromeček navíc můžete používat rok co rok o každých Vánocích, je tedy mnohem úspornější volbou než živý strom. Železný stojan zajišťuje výbornou stabilitu. Energeticky úsporná LED světýlka stromek krásně rozsvítí a vytvoří útulnou vánoční atmosféru. Stromek je navíc ozdobený krásnou špičkou a koulemi a rozhodně bude ve vaší domácnosti poutat pozornost. Užijte si vánoční svátky s tímto krásným vánočním stromečkem!Barva stromu: zelenáBarva koulí: lesklá bílá, třpytivá bílá, lesklá šedá a třpytivá šedáMateriál: PVC, železo, plastVýška stromu: 210 cmMaximální průměr stromu: 119 cmDélka LED řetězu: 30 mNapětí: DC 5 VVýkon: 5 WPrůměr stojanu: 50 cmRozměry větvičky: 18 x 7,6 cm (D x Š)1 060 jehličekZelené třpytky na koncích větviček300 LED diodUSB připojeníNabíječka není součástí baleníPodobá se boroviciZdobí ho 36 borových šišekBalení obsahuje:1 x vánoční stromek1 × stojan1 x světelný LED řetěz1 x špice40 x koule 3 cm40 x koule 4 cm40 x koule 6 cm
Zobrazit více

Detaily produktu

Výrobce prodejce neuvedl
UCPS kód 3964030
UPC kód (EAN) 8720286499818
Pozice v kategorii 660. (v Vánoční dekorace)
Pozice v kategorii 78568. (v Dům a zahrada)

Dotazy na produkt

Prodávejte a vydělávejte s námi

Chci se stát partnerem

O Merchant market

Budoucnost nakupování je na marketplace memark.cz. Chcete-li jako prodejce udržet krok s dobou a navýšit své prodeje, je čas dát šanci marketplace a začít prodávat s ostatními prodejci pod jednou střechou na memark.cz! 

Memark | © 2022

Poski.com Poski.com s.r.o.