UV Sterilizační box M1 Pro

Značka: prodejce neuvedl

UV Sterilizační box M1 Pro

Popis produktu

UV Sterilizační box M1 Pro s funkcí bezdrátového nabíjení a aromaterapie slouží ke sterilizaci předmětů za pomoci UV záření. Sterilizátor během 5 minut provede sterilizaci povrchu vloženého předmětu. Sterilizace pomocí UV záření zlikviduje 99,9% bakterií a virů na povrchu ozářeného předmětu.
UV Sterilizační box M1 Pro je vhodný pro jakékoliv předměty denní potřeby jako roušky, mobilní telefony, platební karty, klíče, brýle, hodinky či jakékoliv šperky. Se svými rozměry vnitřního prostoru je vhodný především pro téměř všechny rozměry mobilních telefonů. Zkrátka pro všechny předměty, u nichž chcete mít jistotu, že je UV záření zbaví veškerých nebezpečných bakterií a virů.
Ovládání sterilizátoru je naprosto jednoduché. Stačí předmět vložit do sterilizační krabičky, zavřít víko a pomocí tlačítka spustit sterilizaci. Ukazatel následně zobrazuje průběh sterilizace a její ukončení.
Zároveň lze do zařízení nakapat jakoukoliv vonnou esenci a provonit tak vložený předmět. Funkce bezdrátového nabíjení umožňuje pohodlně nabíjet Váš mobilní telefon či chytré hodinky nebo jiné předměty (telefon a jiné předměty musí podporovat funkci bezdrátového nabíjení).

Vlastnosti UVC sterilizátoru M1 Pro

Ničí bakterie, viry i plísně do 5 minut
Dezinfekční a aromatizační funkce
Bezdrátové nabíjení
Ideální pro mobily, klíče, brýle, kosmetické a kojenecké potřeby
Kompaktní rozměry vhodné pro cestování a do kabelky či batohu
Vnitřní rozměr čistícího prostoru je 196*102*26mm
Hmotnost výrobku 380g
Napájení: USB-C
Obsah balení: Sterilizační box, usb-C kabel, kapatko, návod
Výkon sterilizace: 3W
Materiál: Plast

Certifikace CE, RoHS, FCC

Zobrazit více

Detaily produktu

Výrobce Ezshop
UCPS kód 1806158
Pozice v kategorii 1. (v Sterilizátory)
Pozice v kategorii 2383. (v Krása, zdraví a drogerie)

Dotazy na produkt

Prodávejte a vydělávejte s námi

Chci se stát partnerem

O Merchant market

Budoucnost nakupování je na marketplace memark.cz. Chcete-li jako prodejce udržet krok s dobou a navýšit své prodeje, je čas dát šanci marketplace a začít prodávat s ostatními prodejci pod jednou střechou na memark.cz! 

Memark | © 2022

Poski.com Poski.com s.r.o.