Upozorňujeme zákazníky, že z důvodů dovolených může u některých objednávek dojít k prodlení při doručení. Děkujeme za pochopení.

Válenda s matrací 90 x 200 cm bílá masivní borové dřevo

Značka: prodejce neuvedl

Válenda s matrací 90 x 200 cm bílá masivní borové dřevo

Popis produktu

Kdykoli pocítíte, že potřebujete strávit klidnou chvíli na vaší zahradě či terase, bude tato dřevěná válenda skvělým útočištěm!Rozkládací válenda je vyrobena z masivního borového dřeva, takže je pevná a stabilní. Pevné lamely navíc poskytují potřebnou oporu a pohodlí. Na posteli s extra měkkou matrací se vždy dobře vyspíte! Zaručí vám ničím nerušený spánek a zároveň napomůže zdraví vaší páteře. Pro prodloužení životnosti doporučujeme matraci pravidelně větrat. Tuto multifunkční dřevěnou válendu lze přes den používat jako pohovku a v noci jako postel, nabídne vám tak tedy rychlé řešení pro ubytování nečekaných nocležníků. Tato praktická rozkládací válenda rozhodně upoutá pozornost, kamkoli ji umístíte!Vezměte prosím na vědomí, že matraci nemůžete z hygienických důvodů vrátit, pokud byl její obal otevřen nebo odstraněn.Barva válendy: bíláBarva matrace: bíláMateriál: masivní borové dřevo, PU pěna D25Materiál potahu matrace: 100% polyesterRozměry válendy: 204 x 98 x 57 cm (Š x H x V)Rozměry matrace: 90 x 200 x 16 cm (Š x H x T)Tloušťka pěny: 14 cmVýška spací plochy od země: 21 cmS tvrdostí H2/H3S pratelnými potahyS čtyřstranným zipemMontáž nutná: anoBalení obsahuje:1 x válenda1 x matrace
Zobrazit více

Detaily produktu

Výrobce prodejce neuvedl
UCPS kód 3987381
UPC kód (EAN) 8720286693100
Pozice v kategorii 23621. (v Postele)
Pozice v kategorii 61804. (v Nábytek)

Dotazy na produkt

Prodávejte a vydělávejte s námi

Chci se stát partnerem

O Merchant market

Budoucnost nakupování je na marketplace memark.cz. Chcete-li jako prodejce udržet krok s dobou a navýšit své prodeje, je čas dát šanci marketplace a začít prodávat s ostatními prodejci pod jednou střechou na memark.cz! 

Memark | © 2022

Poski.com Poski.com s.r.o.