Upozorňujeme zákazníky, že z důvodu dovolené u prodejců retro-darky a Cedule-Cedulky ve dnech 15.- 21.8.2022 budou jejich objednávky zpracovávány až následující týden. Děkujeme za pochopení.
Upozorňujeme zákazníky, že z důvodů dovolených může u některých objednávek dojít k prodlení při doručení. Děkujeme za pochopení.

Vánoční girlanda s LED osvětlením a sadou koulí zelená 10 m PVC

Značka: prodejce neuvedl

Vánoční girlanda s LED osvětlením a sadou koulí zelená 10 m PVC

Popis produktu

Vytvořte si dokonalou sváteční atmosféru s naší překrásnou vánoční girlandou! Bude vypadat úžasně, kamkoliv ji zavěsíte.Tato krásná girlanda s napadaným sněhem je vyrobená z PVC, takže je vhodná pro vnitřní i venkovní použití. Když se nepoužívá, lze jí snadno uložit na příští Vánoce. Je vybavena energeticky úspornými LED diodami, krásně svítí a vytváří útulnou sváteční atmosféru. K tomu je ozdobená nádhernou špicí a koulemi a rozhodně bude u vás doma přitahovat pozornost. Barva stromu: zelenáBarva koulí: lesklé růžové zlato, matné růžové zlato a třpytivé růžové zlatoMateriál: PVC, plastCelková délka: 10 mZasněžené bílým sněhemDélka LED řetězu: 15 mNapětí: DC 5 VVýkon: 5 W150 LED diodUSB připojeníNabíječka není součástí baleníMontáž nutná: neBalení obsahuje:1 x vánoční girlanda1 x světelný LED řetěz1 x špice32 x koule 3 cm21 x koule 4 cm20 x koule 6 cm
Zobrazit více

Detaily produktu

Výrobce prodejce neuvedl
UCPS kód 3964010
UPC kód (EAN) 8720286499597
Pozice v kategorii 642. (v Vánoční dekorace)
Pozice v kategorii 78479. (v Dům a zahrada)

Dotazy na produkt

Prodávejte a vydělávejte s námi

Chci se stát partnerem

O Merchant market

Budoucnost nakupování je na marketplace memark.cz. Chcete-li jako prodejce udržet krok s dobou a navýšit své prodeje, je čas dát šanci marketplace a začít prodávat s ostatními prodejci pod jednou střechou na memark.cz! 

Memark | © 2022

Poski.com Poski.com s.r.o.