Upozorňujeme zákazníky, že z důvodu dovolené u prodejců minibuticek - Ing. Monika Malinková a CEDR Pardubice o.p.s. v termínu 1. - 7.8.2022 budou jejich objednávky zpracovávány až následující týden. Děkujeme za pochopení.
Upozorňujeme zákazníky, že z důvodů dovolených může u některých objednávek dojít k prodlení při doručení. Děkujeme za pochopení.

Vánoční strom 200 LED 2,2m teplé bílé světlo vrba dovnitř i ven

Značka: prodejce neuvedl

Vánoční strom 200 LED 2,2m teplé bílé světlo vrba dovnitř i ven

Popis produktu

Tento vánoční stromek byl speciálně navržený jako dekorace vašeho domova. Navodí u vás tu pravou sváteční atmosféru.Světelný stromek ve stylu vrby vypadá jako živý. Je vybaven energeticky úspornými LED diodami, které zajišťují jasné a výkonné osvětlení. Nádherné vrbové větve s LED diodami, které mezi nimi září, vytvoří úžasnou vánoční atmosféru. Stromek se dá navíc snadno složit a uschovat. Vhledem k voděodolnému adaptéru a 5m prodlužovacímu kabelu je tento vánoční strom vhodný jak do interiéru, tak ven.Barva: bíláBarva světla: teplá bíláMateriál: plastVýška: 220 cmVstupní napětí: 220 V~Výstupní napětí: DC 31 VVýkon: 3,6 WStupeň krytí: IP44Bezpečnostní třída: III200 energeticky úsporných LED diodProdlužovací kabel 5 mVhodné pro vnitřní i venkovní použitíAdaptér je součástí balení
Zobrazit více

Detaily produktu

Výrobce prodejce neuvedl
UCPS kód 3966699
UPC kód (EAN) 8720286442982
Pozice v kategorii 998. (v Vánoční dekorace)
Pozice v kategorii 80381. (v Dům a zahrada)

Dotazy na produkt

Prodávejte a vydělávejte s námi

Chci se stát partnerem

O Merchant market

Budoucnost nakupování je na marketplace memark.cz. Chcete-li jako prodejce udržet krok s dobou a navýšit své prodeje, je čas dát šanci marketplace a začít prodávat s ostatními prodejci pod jednou střechou na memark.cz! 

Memark | © 2022

Poski.com Poski.com s.r.o.